• Укр/Рус/Eng

Семінар з міським і сільськими головами та бухгалтерами

14 січня 2015 року в залі засідань будинку рад відбувся семінар-навчання з міським, сільськими головами та бухгалтерами міської і сільських рад. В роботі семінару взяв участь голова районної державної адміністрації Андрій Плєшкань.
Досить вагомим питанням було про державний бюджет на 2015 рік. Начальник фінансового управління райдержадміністрації Валентина Бойко та заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації, начальник відділу доходів Наталія Копитько роз’яснили про формування місцевого бюджету на 2015 рік.
Також, головний державний податковий інспектор Кам’янської об’єднаної Державної податкової інспекції Головного управління МІНдоходів у Черкаській області Костянтин Мельник надав інформацію в розрізі нових змін в податковому законодавстві і звернув увагу на Закон України від 28.12.2014 року № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи».
Перший заступник начальника Кам’янської об’єднаної Державної податкової інспекції Головного управління МІНдоходів у Черкаській області Лариса Вільхова поінформувала щодо особливості сплати податків за землю, за нерухоме майно у 2015 році.
В ході семінару начальник відділу призначення пенсій управління Пенсійного фонду України в Кам’янському районі Черкаській області Тетяна Голованенко доповіла про внесення змін у пенсійному законодавстві з 1 січня 2015 року. Головний спеціаліст відділу з надходжень, прогнозних платежів обліку застрахованих осіб та контрольно-перевірочної роботи управління Пенсійного фонду України в Кам’янському районі Черкаській області Світлана Матеєнко поінформувала про особливості подання бухгалтерської звітності, щодо поширених помилок під час складання звітності, про переваги користування веб-порталом, новини для застрахованих осіб.
З інформацією про мобілізаційну підготовку та мобілізацію перед учасниками семінару виступив заступник військового комісара Смілянсько-Кам’янського об’єднаного міського військового комісаріату Сергій Фурман.25989306

93144890

  • Переглядів: 59