• Укр/Рус/Eng

Сьогодні районна влада вважає одним із головних своїх завдань – це підтримка галузі охорони здоров’я району

На передодні свята – Дня медичного працівника голова районної ради Сергій Сундуков, перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Солошенко та заступник голови райдержадміністрації Віталій Коваленко зустрілися в м. Києві з народним депутатом України Сергієм Рудиком.

Одне з питань, яке обговорювалось під час зустрічі, було питання збереження закладів охорони здоров’я району та поліпшення їх матеріально-технічного становища.

  Проаналізувавши стан фінансового забезпечення суспільно необхідних інфраструктурних об’єктів керівники району сформували перелік тих медичних об’єктів, які потребують першочергового фінансування у 2016 році за рахунок коштів державного бюджету, зокрема: це реконструкція теплогенераторної з встановленням двох твердопаливних-пелетних котлів Кам’янській ЦРЛ, ремонт Катеринівського ФАПу, реконструкція даху Коханівського ФАПу, будівництво огорожі навколо приміщення Косарської лікарської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини, заміна вікон у Лубенському ФАПі, ремонт системи опалення у Лузанівському ФАПі, заміна вікон та дверей у Радиванівському ФАПі.

  Вище вказані об’єкти були подані на розгляд бюджетної комісії Верховної Ради України для їх затвердження та подальшого фінансування у 2016 році. Тож будемо чекати, щоб до кінця року ці об’єкти були зроблені.

  Керівництво району і надалі буде робити все від них залежне для покращення ситуації, вирішення проблемних питань медичних працівників, що в свою чергу, напевне, в деякій мірі допоможе у боротьбі за здоров’я і життя людей.

  • Переглядів: 41