• Укр/Рус/Eng

Спільне засідання постійних комісій

26 лютого в залі засідань будинку рад відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, зв’язків з об’єднаннями громадян та органами місцевого самоврядування, законності, правопорядку та боротьби зі злочинністю з питань освіти, культури, засобів масової інформації, у справах молоді та спорту. Провела засідання голова постійної комісій районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, зв’язків з об’єднаннями громадян та органами місцевого самоврядування, законності, правопорядку та боротьби зі злочинністю Людмила Бойко.
Члени комісій розглянули порядок денний позачергової 6 сесії районної ради, приділивши особливу увагу в обговоренні питання щодо реформування друкованого засобу масової інформації та редакції Кам’янської районної газети «Трудова слава», засновником якого є Кам’янська районна рада. По даному питанню вирішили підтримати перший етап реформування друкованого засобу масової інформації у другий спосіб. А також провести інвентаризацію майна редакції районної газети та прийняти на баланс районної ради будівлі по вул.Пушкіна, 56. Затвердити акти приймання передачі будівель на баланс районної ради та майна на баланс редакції. Після чого провести переукладання існуючих договорів оренди приміщень, які знаходяться в редакції відповідно до Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації».
Розглянувши порядок денний, комісії погодили його та рекомендують голові районної ради внести на розгляд позачергової 6 сесії районної ради.

  • Переглядів: 39