• Укр/Рус/Eng

Відновлено роботу громадської організації.

Сьогодні, 31 травня, за ініціативи Кам`янської районної організації ветеранів, в актовому залі зібрались представники ветеранських, громадських організацій району, сільські голови, секретарі сільських рад, люди, які мають інвалідність, громадськість міста і району, працівники апарату районної ради, представники засобів масової інформації. Також був присутнім начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Віталій Коваленко.

Відкрив засідання, та був його ведучим – голова районної організації ветеранів Олексій Засядько. У своєму виступі, Олексій Михайлович розповів про роботу організації, висвітлив поточний стан справ, надав інформацію про проведену роботу серед ветеранів та інвалідів.

На завершення доповіді, повідомив присутніх про те, що задля підвищення ефективності надання цільових послуг, враховуючи численні звернення жителів Кам`янського району, необхідно відновити роботу громадської організації, яка буде займатись та вирішувати проблеми людей, які мають інвалідність. Висловив переконання про те, що дане питання назріло давно, адже такої спілки, яка б займалась вирішенням цільових проблем на надавала комплексну допомогу для людей з інвалідністю в Кам`янському районі,  на сьогодні,  не існує.

Висловлена думка виступаючого була повністю підтримана присутніми в залі. Відкритим голосуванням було одноголосно підтримано рішення про створення в Кам`янському районі громадської організації інвалідів. Головою даної організації обрано Анатолія Панитенка. Заступниками – Володимира Перерву та Олексія Горького. Також, присутні визначились зі складом президії, громадської ради організації, зачитали, затвердили і прийняли статут нового громадського об`єднання.

Новообраний голова Анатолій Панитенко виступив перед присутніми з короткою доповіддю, в якій виклав своє бачення подальшої роботи та перспективи розвитку організації. Також висловив переконання, що тільки спільною, злагодженою роботою та максимальними зусиллями, разом з усіма гілками влади, завдяки підтримці інших громадських формувань і об`єднань, меценатів і спонсорів, вдасться досягнути поставлених задач та допомагати і підтримувати людей, які цього потребують.

DSCN4181 DSCN4182 DSCN4176 DSCN4165

  • Переглядів: 84