• Укр/Рус/Eng

Святійший Патріарх Філарет звершив освячення новозбудованого храму

Велику честь мала Кам’янщина 18 листопада 2017 року-для звершення Чину освячення новозбудованого храму на честь Покрови Пресвятої Богородиці із архіпастирським візитом прибув Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Разом з великою кількістю вірян під час богослужіння у храмі молилися: народний депутат України Сергій Рудик, заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Віталій Коваль, голова районної ради Сергій Сундуков, голова районної державної адміністрації Богдан Солошенко, міський голова Володимир Тірон, представники громадських організацій та жителі району.

Після літургії Святійший Патріарх Філарет звернувся до присутніх з проповіддю, у якій привітав парафіян із освяченням святині наголосивши, що храм для людини має надзвичайно велике значення – він допомагає почути істину, яку відкриває Бог та веде людей до спасіння.

В кінці богослужіння високих церковних нагород удостоїлися благодійники, які долучилися до благої справи будівництва храму. Зокрема, за вагомий особистий внесок у розбудову Української Православної Церкви Київського Патріархату, Святійший Патріарх Філарет нагородив Орденом Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого II-го ступеня Рудика Сергія Ярославовича, Орденом Святого Юрія Переможця — Москалика Юрія Юхимовича, Орденом Святого Миколая Чудотворця — протоієрея Петра Скіцку, а також Патріаршими грамотами багатьох благодійників. Окрім цього Святійший Владика нагородив медалями “За жертовність і любов до України” українських воїнів-захисників.

В цей святковий і радісний день священнослужителі разом з прихожанами возносили спільні молитви за мир в усьому світі, за Україну та її народ.

  

 

Цього ж дня на території  Кам’янської загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІI ступенів №2 було відкрито спортивний майданчик зі штучним покриттям.

Завдяки плідній співпраці керівників району з народним депутатом України Сергієм Рудиком, було виділено кошти з державного бюджету на будівництво цього майданчика.

В урочистому перерізанні стрічки взяли участь Святійший Патріарх Філарет та нардеп Сергій Рудик.

Віднині у дітей з’явилася чудова можливість цікаво та корисно проводити своє дозвілля. Не обійшлося і без подарунків, школярам було вручено набір м’ячів. Після офіційного відкриття відбувся перший футбольний матч.

 

                    

 

  • Переглядів: 156