• Укр/Рус/Eng

Туристична галузь району – напрямки та перспективи розвитку.

3 січня 2017 року за керівництва голови районної ради Сергія Сундукова відбулась робоча нарада щодо розвитку і підтримки туристичної галузі в Кам`янському районі.

          На засіданні були присутні: перший заступник голови Кам`янської районної державної адміністрації – Богдан Солошенко, директор Кам`янського державного історико – культурного заповідника – Галина Таран, голова профспілки вчителів району, кандидат історичних наук Олександр Шамрай, колишній директор історико – культурного заповідника Валерій Бабенко.

          На початку роботи, Сергій Сундуков привітав Галину Михайлівну Таран з нещодавнім  переобранням на посаду очільника  історико – культурного заповідника, побажав їй здоров`я, наснаги, висловив сподівання, що туристична галузь буде і надалі розвиватися та залишатись візитівкою туристичної привабливості не тільки Кам`янського району, а й усієї Черкаської області. Сергій Олександрович у своїй промові детально зупинився на заходах, що стосуються покращення роботи заповідника, висловив свої побажання та бачення перспективних напрямків розвитку, окреслив проблемні питання які потребують негайного вирішення, висловив сприяння фінансової підтримки всього депутатського корпусу.

          Перший заступник голови Кам`янської районної державної адміністрації  Богдан Солошенко крім того зазначив, що потрібно спільно якнайшвидше докласти максимум зусиль для того, щоб історичне місто Кам`янка було туристичним центром усієї   України. Зокрема, висловив переконання щодо необхідності розробки плану розвитку на довгострокову перспективу, озвучив питання і напрямки діяльності, які сприятимуть збільшенню туристів та розвитку туристичної галузі району в цілому. Це і роботи з поліпшення дорожнього покриття, необхідність випуску нової рекламної продукції, путівників, буклетів, встановлення рекламних плакатів на в`їзді в місто, заміна освітлення, своєчасне поновлення фондів та експозиції музею, відновлення повноцінної наукової роботи, покращення роботи з туристичними операторами регіону, відвідування туристичних форумів та виставок, обмін досвідом з іншими установами.

В свою чергу, Галина Таран ознайомила присутніх з планами роботи заповідника на 2017 рік. Повідомила про заходи, які заплановані до впровадження і реалізації. Зокрема, це  відзначення 80-х роковин з Дня народження відомого нашого земляка, «Народного вчителя України» Олександра Захаренка; відзначення Року Кароля Шимановського, відомомого польського композитора, що народився в селі Тимошівка Кам`янського району; святкування вісімдесятої річниці створення музею імені О.Пушкіна та П.Чайковського; реалізація програми «100 річчя Української національної революції» та багато іншого. Насамкінець, Галина Михайлівна висловила сподівання, що тільки спільними зусиллями вдасться досягти поставлених результатів, запевнила  присутніх, що усі заходи які заплановані до реалізації в районі, будуть виконані та пройдуть на високому рівні з широким висвітленням на телебаченні, в мережі інтернет, в друкованих засобах масової  інформації.

dscn2079 dscn2078

  • Переглядів: 76