• Укр/Рус/Eng

Творча зустріч.

В Кам`янському історичному музеї Державного історико – культурного заповідника проведено творчу  зустріч, гостем якої став Михайло Михайлович Калініченко – письменник, поет, журналіст, директор філії ПАТ “НСТУ” “Черкаська регіональна дирекція”.

На заході були присутні: керівник аппарату районної ради Олена Воробйова, міський голова Володимир Тірон, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, творча інтелігенція району, профспілкові та музейні працівники, громадськість міста.

На початку, Михайло Михайлович, як організатор та виконавчий директор Всеукраїнського фестивалю телевізійних і радіопрограм «Кобзар єднає Україну», який нещодавно було проведено в місті Кам`янка, подякував присутнім керівникам району та міста за високу організацію, активну участь в підготовці та проведенні фестивалю.

Після цього Михайло Калінченко коротко розповів свою біографію, провів для присутніх невеличкий екскурс в історію початку своєї письменницької діяльності, зупинився на своїх творчих доробках, зачитав уривки зі своїх нових творів – віршів та книжок «Майдан на крові», «Оголений нерв», «Виображення», поділився творчими здобутками та найближчими планами.

За високу організацію та проведення фестивалю  «Кобзар єднає Україну» вручив дипломи, грамоти та подяки. Зокрема, диплом від оргкомітету фестивалю отримала наймолодша його учасниця, трирічна Соломія Надворна, яка на прохання присутніх продекламувала поему Т. Шевченка («На панщині пшеницю жала»).

По закінченні виступу, презентував  та подарував на згадку присутнім власні книги і брошури. Подякував керівництву та працівникам історико – культурного заповідника за теплий, щирий прийом.

Вдячні господарі творчого заходу також підготували поважному гостю невеликий музичний концерт. Юні вихованці дитячої музичної школи Аня Семирог, та Софія Захаренко і Юля Могила, спільно з викладачем Людмилою Зайченко виконали музичні твори українських композиторів.

На завершення, подарувавши квіти, директор державного історико – культурного заповідника Галина Таран подякувала за неоціненну працю, жертовність і людяність, побажала здоров`я, натхнення, здійснення всіх творчих життєвих задумів, висловила сподівання про те, що творчі зустрічі будуть проводитись і в майбутньому.

DSCN3995 DSCN3991 DSCN3983 DSCN3967 DSCN3962 DSCN3959

  • Переглядів: 75