• Укр/Рус/Eng

Творча зустріч.

В літературно – меморіальному музеї О.С. Пушкіна та П.І. Чайковського Кам`янського державного історико – культурного заповідника проведено творчу зустріч, спеціальним гостем якої став  Григорій Данской –  поет, автор та виконавець пісень на свої вірші.

Григорій Данской (дійсне прізвище Григорій Попов) – лауреат ряду фестивалів авторської пісні, переможець міжнародного конкурсу бардів (2003 рік), учасник всесвітніх зльотів бардів – виконавців авторської пісні (2003 рік – Туреччина, 2005 рік – Іспанія, 2007 рік – Італія). Він також є автором кількох пісенних альбомів. В якості виконавця власних пісень виступає з 1989 року. На даний час гастролює в Україні з власною концертною програмою.

У заході взяли участь голова  районної ради Сергій Сундуков, директор заповідника Галина Таран, творча інтелігенція району, профспілкові та музейні працівники, громадськість міста, учні та вчителі Кам`янської загальноосвітньої школи № 2.

На початку зустрічі Григорій Данской коротко розповів свою біографію, поділився творчими здобутками та найближчими планами, провів для присутніх невеличкий екскурс в історію початку своєї музичної діяльності, зупинився на своїх творчих доробках.

Після цього дав невеликий музичний концерт, на якому виконав кілька власних композицій під гітару. Основною темою виконаних творів була творчість Олександра Пушкіна.  По закінченні виступу, на згадку презентував диск з музичними творами власного виконання. Подякував керівництву та працівникам історико – культурного заповідника за теплий, щирий прийом, висловив переконання, що вони завжди будуть носіями духовності і просвітництва, та ще багато десятиліть вражатимуть, захоплюватимуть своєю поетично-музичною аурою, даруватимуть відвідувачам насолоду і натхнення.

DSCN3662 DSCN3655 DSCN3648 DSCN3644

  • Переглядів: 63