• Укр/Рус/Eng

У Лубенцях обговорювали найважливіші проблеми

12 квітня відбулися загальні збори громадян с. Лубенці. На зустріч із громадою прибули голова районної ради Сергій Сундуков, заступник голови райдержадміністрації Валентин Коваленко, провідний спеціаліст районної ради Катерина Глигало, начальник відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення райдержадміністрації Вікторія Моца, головний спеціаліст сектору землеустрою та ринку земель відділу Держгеокадастру у Кам’янському районі Інна Лісовенко, старший інспектор відділу Кам’янського відділення поліції Віталій Бицюк, головний лікар Кам’янської ЦРЛ Костянтин Тамко, головний лісничий ДП «Кам’янський держлісгосп» Василь Борота, депутат районної ради Василь Вільгурський.
Перед представниками територіальних громад сіл Куликівка та Лубенці виступила сільський голова Надія Макаренко яка прозвітувала, що вдалося зробити за звітній період, проінформувала про роботу депутатів сільської ради та виконавчого комітету, про використання бюджетних коштів та наповнення бюджету сільської ради і звернулася до керівників підприємств, які знаходяться на адмінтериторії Лубенської сільської ради з проханням не затягувати з оплатою податків.
Жителі досить активно обговорювали наявні проблеми на території села. Їх хвилювало питання ремонту доріг, благоустрою села, автобусного сполучення із м. Кам’янка, залишення в користуванні громади земельних ділянок, доля приміщення Лубенської ЗОШ, у якій зараз розміщенні сільська рада, ФАП та відділення поштового зв’язку. Особливу увагу приділили розміщенню курятників на території сільської ради. Громада піднімала питання, як жити далі, коли на території села зовсім мало підприємств, які зможуть забезпечити робочими місцями. Всі зауваження та пропозиції були взяті під особистий контроль сільського голови.
Про стан правопорядку на території Лубенської сільської ради прозвітував старший інспектор відділу Кам’янського відділення поліції Віталій Бицюк, який проаналізував стан злочинності та правопорушень на території сільської ради.
DSCN4995До громади звернувся голова районної ради Сергій Сундуков із словами розуміння і зазначив, що поліпшення соціально-економічного стану справ у селі залежить не тільки від працівників сільської ради, очільників району та жителів села, а й від підприємств, які розташовані на території сільської ради.
Відповідно до ст. 16 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад” депутат районної ради Василь Вільгурський прозвітував про свою депутатську діяльність. Дав відповідь на запитання громади, а саме про розміщення курятників на території сільської ради. Він особисто побував у населених пунктах, де розміщені курятники підприємства “Наша ряба” і поспілкувався із жителями. Люди розчаровані, бо окрім копійчаних інвестицій до бюджету сільської ради, це підприємство масово вивезло до Європи родючий шар ґрунту із території будівництва курятників. Місцеві люди скаржаться на те, що рівень води у криницях зменшився, а якість води дуже погіршилась.
– Я не хочу такої ж долі своєму рідному селу і тому з групою активістів виступив проти будівництва птахоферм саме у нас. Ніякі інвестиції не варті того, що у людей не буде чистої води і свіжого повітря – зазначив депутат.
Виступаючи перед учасниками зборів головний лікар Кам’янської ЦРЛ Костянтин Тамко давав ґрунтовні відповіді на запитання громади і пообіцяв, що у Лубенському ФАПі буде достатньо медикаментів для жителів.
Головний спеціаліст сектору землеустрою та ринку земель відділу Держгеокадастру у Кам’янському районі Інна Лісовенко відповіла на запитання, які стосувались земельних відносин та порядку звернень для оформлення земельних ділянок.
Районна рада та районна державна адміністрація висловлюють вдячність жителям населених пунктів району, які брали участь у загальних зборах, за їх активну життєву позицію та небайдужість до вирішення проблем територіальної громади. Адже тільки разом можна вирішити питання сьогодення.

  • Переглядів: 58