• Укр/Рус/Eng

В Кам`янському районі працює мобільний мамографічний комплекс

21 листопада голова районної ради Сергій Сундуков спільно з першим заступником голови Кам`янської РДА Богданом Солошенком провели прийом громадян у селі Ребедайлівка та ознайомилися з роботою пересувного мамографа, який вже другий тиждень перебуває у нас в районі. Спільну роботу вдалось налагодити за сприянням депутата Черкаської обласної ради, головного лікаря Черкаського онкологічного диспансеру Віктора Парамонова.

Медичну техніку обслуговують та надають населенню району кваліфіковану медичну допомогу – лікар-рентгенолог Ірина Калашник, рентген-лаборанти Світлана Кононцева і Надія Гамма.

Дуже задоволені, що спільними зусиллями з Віктором Парамоновим, ми спланували роботу і зуміли організувати виїзд мамографа в наш район. Знаємо, що ситуація із захворюванням на рак молочної залози є не дуже втішною, тому задоволені від того, що велика кількість наших жінок зможуть безкоштовно пройти обстеження. Наближення такої допомоги до жителів віддалених сіл, які не завжди зможуть дістатися до Черкас чи Кам’янки, надзвичайно важливе для збереження здоров’я нашої нації. Віктору Володимировичу щиро дякуємо за розуміння, тісну співпрацю і постійну допомогу жителям нашого району — говорять голова районної ради Сергій Сундуков і перший заступник голови РДА Богдан Солошенко, спілкуючись у с. Ребедайлівка з місцевими жителями.

В житті села приїзд мамографа — дуже важлива подія, адже є багато жінок, які і не підозрюють про свою хворобу. Акція дуже потрібна, завдяки їй набагато більше жінок мають змогу обстежитися і виявити захворювання на ранній стадії.

Віктор Володимирович Парамонов впевнений, що мамографія є золотим стандартом діагностики патології молочної залози, а вчасна діагностика захворювань молочної залози є надзвичайно важливою для успішного лікування жінок. Завдяки діяльності пересувного мамографу ми маємо змогу обстежити більше жінок, що потрапляють у групу ризику. Основною групою ризику є жінки старші 35 років. Сподіваюся, що робота пересувного мамографа наблизить якісну діагностику до найвіддаленіших куточків нашої області. Вкотре наголошую — рак не є вирок, виявлена на ранніх стадіях хвороба є цілком виліковною і закликаю жінок дбати про власне здоровя, не забувати самообстежуватися, а після 40 років раз на рік проходити мамографію.

Жителі села висловили надію, що дана робота буде продовжена в майбутньому і для покращення надання медичних послуг,  до роботи мамографа попрохали залучити пересувний стоматологічний кабінет.

dscn1453

  • Переглядів: 83