• Укр/Рус/Eng

Важливе питання для життя району

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 8 Регламенту Кам’янської районної ради,  та на вимогу звернення депутатів Кам’янської районної ради (15 підписів) щодо розміщення та будівництва потужних птахоферм на території Кам’янського району 19 лютого 2016 року голова ради Сундуков С.О. провів пленарне засідання позачергової 5 сесії районної ради VIІ скликання. На засіданні були присутні перший заступник голови райдержадміністрації Солошенко Б.М., помічник Народного депутата Рудика С.Я., секретар міської ради, сільські голови, керівники правоохоронних органів, представники ветеринарної служби, центру зайнятості, санепідслужби, архітектури, екології, РКП «Кам’янського водоканалу», засобів масової інформації та громадськість району. На сесію виносилося досить важливе питання для життя району щодо розміщення та будівництва птахоферм на території Кам’янського району. З даного питання доповідав депутат районної ради, голова постійної комісії районної ради з питань роботи господарського комплексу, сільського господарства та земельних відносин, обслуговування населення та соціального розвитку села, розвитку і підтримки підприємництва в районі Довгошея Є.С., який зачитав відповідне звернення депутатів районної ради. В обговоренні взяли активну участь Василенко Т.М., Гапченко С.М., Бойко В.М., Тетьора Л.М., Кивгила І.Г. та представники громадськості.
81582684 З приводу цього питання, також, важливу інформацію надали кандидат біологічних наук з м.Канева Чорний М.Г., спеціаліст першої категорії з питань екології та охорони навколишнього середовища управління АПР райдержадміністрації Хоменко С.О., начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та будівництва райдержадміністрації Ткаченко О.М., начальник управління ветеринарної медицини у Кам’янському районі Семушин П.В. За наданою інформацією щодо розташування птахопідприємства на території Кам’янського району присутні дійшли висновку, що це призведе до ліквідації розвитку  туристичної  галузі району та до екологічної небезпеки району в цілому. Крім того, передбачається розташування комплексу птахоферм неподалік від свердловин, які забезпечують водопостачання всього району та міста Кам’янки. Як нам відомо, стічні води промислових птахівничих комплексів насичені мінеральними і органічними речовинами, дезінфектантами, інсектицидами, лікарськими препаратами, нітратами тощо, які  за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, можуть бути реальними чинниками передачі понад 100 збудників інфекційних, інвазійних та алергічних хвороб.  Депутати одноголосно вирішили схвалити та направити звернення до депутата Верховної Ради України Рудика С.Я., голови Черкаської обласної ради, голови Черкаської обласної державної адміністрації.

Крім цього депутати вийшли з пропозицією по вивченню питання щодо залучення додаткових інвестицій до Кам’янського району та пошуку можливостей по залученню внутрішніх резервів від підприємств та організацій різних форм власності щодо наповнення місцевих бюджетів.

58169829

  • Переглядів: 49