• Укр/Рус/Eng

Весняне свято дитячої творчості

Вже сонячні промені пробиваються крізь хмари, проганяючи холод. Сніг сходить з пагорбів веселими струмочками. Весна іде і все кругом оживає, тому що вона несе з собою нове життя.

Напевно, немає жодною живої істоти у світі, яка б не любила і постійно не згадувала б теплу, сонячну  весну. Так, і кожна людина з великою любов’ю і душевним трепетом згадує те місце, де вона народилася, де промайнуло її дитинство, дитинство з дивосвітом-казкою, з материнською ласкою у затишній батьківській оселі. То – родинне вогнище, маленька батьківщина кожної людини. То – її велике «Я», з якого починається людина, родина, Батьківщина і вся наша велична й неповторна у світі УКРАЇНА.

І, звичайно, найціннішим скарбом нашої держави є діти, їх інтелект та творчий    потенціал. Саме тому, вже шостий раз поспіль в нашому районі сектором у справах сім’ї, молоді та спорту, відділом освіти районної державної адміністрації, районною організацією Всеукраїнського союзу жінок-трудівниць „За майбутнє дітей України” проведено щорічний районний фестиваль-конкурс „Таланти багатодітної родини”. Наразі в районі проживає 237 багатодітних родин, в яких виховується 824 дитини. У фестивалі участь прийняло 86 талановитих дітей з багатодітних сімей міста та району.

Метою фестивалю є пошук нових талантів серед дітей з багатодітних сімей району та розкриття їх творчих здібностей, виховання їх в патріотичному дусі: „Я – українець! І я цим пишаюся!”.

До учасників заходу, їх батьків, педагогів зі словами вдячності та побажань звернулися люди, які завжди підтримують та допомагають родинам міста та району: Андрій Плєшкань, секретар Кам’янської міської ради; Валентина Даніленко, керівник апарату Кам’янської районної державної адміністрації; Олена Воробйова, керуюча справами Кам’янської районної ради; Святослав Заворотній, помічник народного депутата України Сергія Рудика; Євгеній Довгошея, депутат районної ради, член Кам’янської районної організації „Аграрна партія України”; Світлана Дяченко, депутат міської ради від соціал-демократичної партії Сергія Капліна, Ольга Берестянко, голова Черкаської обласної організації Всеукраїнського союзу жінок-трудівниць „За майбутнє дітей України”; Тетяна Левченко, голова Кам’янської районної організації Всеукраїнського союзу жінок-трудівниць „За майбутнє дітей України”, багатодітна мама; Альона Веремієнко, журналіст районної газети „Аграрний край”.

Ще з самого початку фестивалю дітки з багатодітних сімей почали отримувати подарунки за свої досягнення в спорті. Адже, 26 лютого в м. Кропивницький проходив Чемпіонат України з хортингу, в якому брали участь і спортсмени з нашого району під керівництвом тренера комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Володимира Кужиля. І звичайно, вони не могли не привезти додому спортивні нагороди. В запеклій боротьбі на татамі Олександра Надворна виборола І місце та Марія Левченко – ІІ місце. Євгеній Довгошея та Світлана Дяченко нагородили подарунками юних спортсменок та побажали нових перемог.

         Оцінювали творчість учасників фестивалю-конкурсу „Таланти багатодітної родини” журі в складі представників відділу освіти райдержадміністрації (Наталія Кіян), будинку творчості дітей та юнацтва (Ірина Вагін), дитячої музичної школи (Валентина Ревенко), районної організації союзу жінок-трудівниць „За майбутнє дітей України” (Лідія Василенко), станції юних техніків (Майя Чупак).

Прослухавши виступи вокалістів, читців віршів, переглянувши виконання танцювальних номерів, гру на музичних інструментах та виставку творчих робіт учасників фестивалю-конкурсу, журі визначило наступних переможців у номінаціях:

Патріотична пісня та вокальне мистецтво” – І місце здобула Вікторія Васюра (Кам’янська загальноосвітня спеціалізована школа № 2 з поглибленим вивченням окремих предметів), ІІ місце розділили Анастасія Василенко (Кам’янська загальноосвітня спеціалізована школа № 2 з поглибленим вивченням окремих предметів) та Марія Левченко (Кам’янська загальноосвітня школа № 1), ІІІ місце – Любов Шкаруба  (Юрчиська загальноосвітня школа).

„Хореографія” – І місце посіли Олександра та Тарас Надворні (Кам’янська загальноосвітня школа № 1), ІІ місце розділили Софія Бандура та Каріна Летучій  (Кам’янська загальноосвітня школа № 1), ІІІ місце зайняли танцювальний колектив та танцювальний дует Марія та Наталія Боса (Жаботинська загальноосвітня школа), танцювальний колектив „Фантазія” (Ревівська загальноосвітня школа), Марта Макогоненко (Кам’янська загальноосвітня школа № 1).

„Музичне виконання” – І місце дует Іванни Туз (Кам’янська загальноосвітня спеціалізована школа № 2 з поглибленим вивченням окремих предметів) та Мирослава П’явки (Кам’янська загальноосвітня школа № 1),  Антон, Олег та Владислав Кравці  (Кам’янська загальноосвітня школа № 1); ІІ місце посіла Уляна Вінічук (Кам’янська загальноосвітня школа № 1), ІІІ місце – Мирослава Мошківська (Кам’янська загальноосвітня школа № 3).

„Образотворче мистецтво” – І місце здобула Софія Касян (Кам’янська загальноосвітня спеціалізована школа № 2 з поглибленим вивченням окремих предметів), ІІ місце – Сергій Нерубай (Кам’янська загальноосвітня спеціалізована школа № 2 з поглибленим вивченням окремих предметів), ІІІ місце розділили – Олексій Горобець (Жаботинська загальноосвітня школа) та Вероніка Клімова (Кам’янська загальноосвітня школа № 1).

„Декоративно-прикладне мистецтво” – І місце посіла Вікторія Пазенко (Михайлівська загальноосвітня школа), ІІ місце розділили Любов Амосова (Михайлівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат) та Лєна Запісочна (Кам’янська загальноосвітня школа № 1), ІІІ місце – Юрій Коваленко (Райгородська загальноосвітня школа).

„Художнє та авторське виконання поезії” – І місце зайняв Юрій Рибчук (Кам’янська загальноосвітня школа № 1), ІІ місце – дует Назара та Гната Гніденків (Баландинська загальноосвітня школа), ІІІ місце розділили Олександра Галушка (Телепинська загальноосвітня школа) та Максим Мартиненко (Райгородська загальноосвітня школа).

Родзинкою заходу стала маленька талановита дитина Соломія Надворна (віком 3 роки), яка на професійному рівні декламувала вірш Тараса Григоровича Шевченка „Сон”, та нікого не могла залишити байдужим до свого виступу.

Всім учасникам фестивалю вручені солодощі від Кам’янської районної державної адміністрації та Кам’янської районної ради та смачний пиріг від Кам’янської районної організації „Аграрна партія України”.

Переможцям фестивалю-конкурсу „Таланти багатодітної родини” вручені грамоти сектору у справах сім’ї, молоді та спорту та відділу освіти райдержадміністрації, подарунки від Кам’янської міської ради, Кам’янської районної організації „Аграрна партія України”, грошова винагорода від Сергія Рудика, народного депутата України, та Світлани Дяченко, депутата міської ради від соціал-демократичної партії Сергія Капліна.

DSCN2755 DSCN2600 DSCN2601 DSCN2623 DSCN2625 DSCN2633 DSCN2643 DSCN2661 DSCN2674 DSCN2689 DSCN2750 DSCN2728 DSCN2735                DSCN2766              DSCN2679

  • Переглядів: 62