• Укр/Рус/Eng

Весняний призов 2016 року. На кам’янщині проводжали юнаків на строкову службу

16 травня 2016 року в залі засідань будинку рад відбулися урочисті проводи юнаків району призваних на строкову військову службу до Збройних сил України.

На заході були присутні керівники району, представники засобів масової інформації, правоохоронних органів, духовенства, рідні та близькі призовників.

З напутнім словом до юнаків звернувся голова районної ради Сергій Сундуков, який побажав майбутнім солдатам успішно оволодіти знаннями і навичками необхідними для проходження служби у військових частинах та повернутися додому справжніми чоловіками. Подякував матерям та батькам призовників, які виростили, виховали і тепер виряджають таких достойних українських синів служити на захист нашої Української держави.

Військовий комісар Кам’янського районного військового комісаріату Олег Петров запевнив, що громадяни, які призвані на строкову службу, в зону антитерористичної операції не направляються, вони будуть виконувати свої функціональні обов’язки в місцях дислокації військових частин.

Термін строкової служби для призовників становитиме півтора року, а для громадян з вищою освітою – один рік.

Також для присутніх виступили художній колектив «Ліра» Кам’янського районного будинку культури. Учні 11 класу Даша Вагін та Максим Конверцев виконали  пісню про Рушник.

Отець Петро Скіцка Покровської церкви українського патріархату освятив та благословив призовників.

Пам’ятайте, що тут вдома Вас з нетерпінням чекають! Ви з гордістю будете носити почесне звання – Захисник України!

IMG_20160516_081348  IMG_20160516_081738  IMG_20160516_082332

  • Переглядів: 31