• Укр/Рус/Eng

Відбулась 12 сесія районної ради VII скликання.

2 грудня 2016 року в залі засідань будинку рад відбулось пленарне засідання чергової 12 сесії районної ради VIІ скликання, яке провів голова ради Сергій Сундуков.

В роботі сесії взяли участь – перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Солошенко, заступник голови райдержадміністрації  – Віталій Коваленко, міський голова – Володимир Тірон, помічник народного депутата Рудика С.Я. – Л. Шрамко, керівники правоохоронних органів, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники засобів масової інформації, громадськість району, депутати районної ради, голови сільських рад.
За доброю традицією, перед початком роботи, голова районної ради Сергій Сундуков привітав тих депутатів, у кого в міжсесійний період був день народження.
Згідно порядку денного пленарного засідання, на розгляд народних обранців було винесено двадцять два питання, які потребували прийняття рішень та їх втілення у життя.

На початку, присутні заслухали звіт голови районної ради про діяльність у 2015-2016 роках. Про виконання програми економічного і соціального розвитку району за 9 місяців 2016 року звітувала Л. Тіхонова, начальник відділу економіки Кам’янської РДА. Начальник фінансового управління райдержадміністрації Ольга Гвоздик, прозвітувала про виконання районного бюджету за дев`ять місяців 2016року

Прийнятими рішеннями депутати погодили кандидатури Гавриленка О.І. для призначення на посаду директора Баландиської ЗОШ І-ІІІ ступенів, та Несененко Н.І. для призначення на посаду директора Кам`янської станції юних техніків. Кандидатура Шляхтової Л.М. для призначення на посаду директора Кам`янського будинку творчості для дітей та юнацтва прийнята не була. Підтримали питання «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 31.01.2014 №21-6/ VI «Про районну комплексну програму «Турбота», про яке доповідала в.о. начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Гончаренко. Фінансовий блок питань щодо внесення змін та доповнень до рішення районної ради №6-7/VII від 18.03.2016 «Про району Програму підтримки повноважень виконавчої влади на 2016 рік», та щодо внесення змін до рішення районної ради від 29.12.2015 р. №3-16/VII «Про районний бюджет на 2016 рік» також знайшов підтримку в депутатів. Питання «Про надання  дозволу на реалізацію майна районної комунальної власності» підтримано не було. Також, депутати районної ради не погодили надання коштів на ремонт будинку культури с. Жаботино, та не підтримали виділення коштів автотранспортному підприємству на компенсацію проїзду пільгових категорій населення.

Депутати районної ради затвердили штатний розпис КП ФОСК «Атлант», передали приміщення та майно на баланс, внесли зміни до Регламенту районної ради, надали погодження на отримання ДП «Укрспирт» Косарське МПД спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення родовища пісних підземних вод з дослідно-промисловим видобутком.

Крім цього, народні обранці розглянули цілу низку «земельних» питань, щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ведення та фермерського господарства, прийняли позитивні рішення щодо затвердження технічних документацій з нормативно грошової оцінки земельних ділянок наданих у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Насамкінець, депутати районної ради прийняли звернення до  Міністерства інфраструктури України, ПАТ «Укрзалізниця», Одеської філії ПАТ «Укрзалізниця» та Шевченківської дирекції залізничних перевезень  щодо вирішення питання про будівництво підземного переходу на 239 км у м.Кам’янці, на залізничній зупинці «Геологічна».

Як завжди, активну участь в обговоренні питань при прийнятті рішень взяли депутати А.Лісовий, Л. Тетьора, В. Архип`юк, Л. Бойко, Є. Довгошея, К. Тамко.

Всі пропозиції та критичні зауваження, висловлені депутатами районної ради під час обговорення, були враховані при прийнятті рішень і підготовлені контрольні листи по їх виконанню. Голова районної ради Сергій Сундуков взяв виконання рішень депутатів на особистий контроль і дав конкретні доручення щодо виконання завдань відповідальним особам.

dscn1526 dscn1525 dscn1531 dscn1530 dscn1536 dscn1539 dscn1543

  • Переглядів: 117