• Укр/Рус/Eng

Відбулась 14 сесія районної ради VIІ скликання.

23 грудня 2016 року в залі засідань будинку рад відбулось пленарне засідання чергової 14 сесії районної ради VIІ скликання, яке провів голова ради Сергій Сундуков.

В роботі сесії взяли участь – перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Солошенко, заступник голови райдержадміністрації  – Віталій Коваленко, керівники правоохоронних органів, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники засобів масової інформації, громадськість району, депутати районної ради, голови сільських рад.

Перед початком роботи, голова районної ради Сергій Сундуков привітав тих депутатів, у кого в міжсесійний період був день народження, вручив почесну відзнаку директору коммунального підприємства «Кам`янський водоканал» Анатолію Висоцькому в номінації «Чистий дохід від реалізації». Робота сесії розпочалась з хвилини мовчання в пам`ять про загиблих учасників антитерористичної операції на сході нашої держави.

Згідно порядку денного пленарного засідання, на розгляд народних обранців було винесено двадцять одне питання, які потребували прийняття рішень та їх втілення у життя.

Депутати районної ради підтримали питання «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 25.12.2015р. № 3-3/VII «Про програму економічного і соціального розвитку Кам`янського району на 2016 рік», про яке доповідала головний спеціаліст відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Влада Сундукова. Також, були прийняті такі районні програми – «Програма розвитку оздоровлення та відпочинку дітей на 2017-2020 роки»;  «Програма розвитку фізичної культури та спорту на 2017-2020 роки»;  «Програма підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоносіїв Кам`янського району на 2017-2019 роки»; «Програма підтримки місцевого самоврядування на 2017 рік». З відповідними доповідями виступили: Ірина Коваленко – завідувач сектору з питань сім`ї, молоді та спорту Кам`янської РДА; Олександр Ткаченко – начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва Кам`янської РДА.

Депутати внесли зміни та доповнення до рішення районної ради від 31.01.2014 №21-6/ VI «Про районну комплексну програму «Турбота».   Переважною більшістю голосів, депутати погодили кандидатуру Людмили Шляхтової для призначення на посаду директора Кам`янського будинку творчості для дітей та юнацтва.

«Про районний бюджет на 2017 рік» доповідала – начальник фінансового управління райдержадміністрації Ольга Гвоздик.

Депутати районної ради затвердили в новій редакції Статут коммунального підприємства «Фізкультурно-оздоровчий спортивний комплекс «Атлант» Кам`янської районної ради; підтримали питання щодо погодження на реалізацію майна районної комунальної власності.

Наостанок, депутати районної ради розглянули питання «Про затвердження списку присяжних», заслухали доповідь голови районної ради Сергія Сундукова «Про план роботи районної ради на І квартал 2017 року».

Як завжди, активну участь в обговоренні питань при прийнятті рішень взяли депутати – Т. Василенко; А.Лісовий; Н. Клименко; Л. Бойко, Є. Довгошея.

Всі пропозиції та критичні зауваження, висловлені депутатами районної ради під час обговорення, були враховані при прийнятті рішень.

dscn1996 dscn1998

  • Переглядів: 131