• Укр/Рус/Eng

Відбулась 8 сесія районної ради.

29 липня 2016 року в залі засідань будинку рад відбулося пленарне засідання чергової 8 сесії районної ради VIІ скликання, яке провів голова ради Сергій Сундуков.
В роботі сесії взяли участь депутат обласної ради Сергій Воронов, перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Солошенко, заступник голови Кам’янської РДА Віталій Коваленко, помічник Народного депутата Рудика С.Я. – Л. Шрамко, керівники правоохоронних органів, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники засобів масової інформації, громадськість району, депутати районної ради, голови сільських рад.
На розгляд народних обранців було надано 29 питань, які потребували прийняття рішень та їх втілення у життя. Окремо, за пропозицією голови районної ради Сергія Сундукова, на розгляд було внесено ще одне питання про звернення депутатів Кам’янської районної ради до Президента України, керівництва Верховної Ради, керівництва ДП «Укрспирт» щодо врахування думки громади Косарської сільської ради, трудового колективу підприємства щодо недопущення зміни керівництва Косарського МПД ДП «Укрспирт». Дане питання було прийнято одноголосно, включено до порядку денного, та в кінцевому результаті отримало повну підтримку депутатського корпусу.

На початку, перед депутатами виступила начальник фінансового управління райдержадміністрації Ольга Гвоздик, яка прозвітувала про виконання районного бюджету за перше півріччя 2016року. Про виконання програми економічного та соціального розвитку районуза перше півріччя 2016 року звітувала Л. Тіхонова, начальник відділу економіки Кам’янської РДА. 

Своїм рішенням депутати заснували  заохочувальну відзнаку – «Премію імені О.А.Захаренка Кам`янської районної ради та Кам`янської райдержадміністрації». З нагоди 135 річниці з дня народження депутати районної ради проголосили 2017 рік в Кам’янському районі – Роком Кароля Шимановського, відомого польського композитора, музиканта, громадського діяча, що народився у селі Тимошівка нашого району.

Депутати переважною більшістю не підтримали рішення щодо призупинення діяльності  Радиванівської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Кам’янської районної ради Черкаської області. Такий проект, як створення комунального підприємства «Атлант» також не знайшов підтримки народних обранців – рішення не набрало необхідної кількості голосів. Крім цього, депутати надали згоду на відкриття та збереження мережі класів з чисельністю учнів 3-4 особи
в сільських загальноосвітніх школах району. Було прийнято блок земельних питань про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ведення сільськогосподарського виробництва громадянами району, та питань з управління майном районної комунальної власності.

Насамкінець, депутати одноголосно прийняли важливе районне рішення «Про звернення депутатів Кам’янської районної ради Черкаської області до Президента України, Прем’єр-міністра України, Міністерства АПК, комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, Черкаської обласної державної адміністрації та Черкаської обласної ради щодо недоцільності створення національного природного парку «Холодний Яр» на території Кам’янського району».

По закінченню сесії, депутати затвердили план роботи районної ради на третій квартал  2016  року.
Всі пропозиції та зауваження, висловлені депутатами районної ради під час обговорення, були враховані при прийнятті рішень, з інших питань підготовлені контрольні листи по їх виконанню.

DSCN0053 DSCN0056 DSCN0058 DSCN0059DSCN0073 DSCN0074 DSCN0076DSCN0071

  • Переглядів: 62