• Укр/Рус/Eng

Відбулось пленарне засідання чергової 17 сесії районної ради VIІ скликання.

Сьогодні, 21 квітня 2017 року в залі засідань будинку рад відбулось пленарне засідання чергової 17 сесії районної ради VIІ скликання, яке провів голова ради Сергій Сундуков.

В роботі сесії взяли участь – керівники правоохоронних органів, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники аппарату районної ради, заступник міського голови, сільскі голови, представники засобів масової інформації, громадськість району.

Перед початком роботи, голова районної ради Сергій Сундуков привітав депутатів районної ради та сільських голів, у кого в міжсесійний період був день народження, вручив подяки обласного військового комісара Євгенія Курбета депутатам районної ради Володимиру Бойко – директору СТОВ «Зоря» та Людмилі Тетьорі – директору СТОВ «Світанок», за активну допомогу військовослужбовцям в зоні АТО та волонтерську діяльність.

Робота сесії розпочалась з хвилини мовчання в пам`ять про загиблих учасників антитерористичної операції на сході нашої держави.

Згідно порядку денного пленарного засідання, на розгляд народних обранців було винесено двадцять сім питань, які потребували прийняття рішень та їх втілення у життя. Перед тим, як перейти до розгляду питань згідно порядку денного, голова районної ради надав слово керівнику районної територіальної виборчої комісії Олексію Горькому, який зачитав присутнім протокол територіальної виборчої комісії про те, що замість депутата районної ради Олександра Тинди, який припинив свої повноваження згідно особисто поданої заяви, до Кам`янської районної ради по списку Аграрної партії України обрано Віталія Вереса. Після цього, голова районної ради Сергій Сундуков повідомив присутніх про те, що у районній раді до фракції «Свобода» включено депутата районної ради Олену Опальнік.

       На початку, депутати районної ради заслухали Олександра Курбета, керівника Смілянської місцевої прокуратури, який надав інформацію про результати діяльності прокуратури на території Кам’янського району у 2016 році та за 3 місяці 2017 року. Потому,  депутати районної ради прийняли та затвердили ряд нових районних програм: «Програму фінансування робіт з ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Кам’янського району у 2017»; «Програму поповнення бібліотечних фондів Кам′янської ЦБС в Кам`янському районі на період на 2017-2018 рр.»; «Програму із забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, на 2017-2019 роки»; «Програму функціонування Центру надання адміністративних послуг Кам’янської районної державної адміністрації на 2017-2018 роки»; «Програму національно-патріотичного виховання дітей та молоді, підтримки розвитку українського козацтва в Кам’янському районі на 2017-2020 роки»; «Програму забезпечення безпеки перебування людей на водних об’єктах на період 2017-2021 років».

Також були підтримані питання «Про внесення змін до рішення районної ради від 24.02.2017 № 15-19/VІI «Про районну комплексну програму функціонування та розвитку системи цивільного захисту району, створення матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період на 2017 рік»; «Про внесення змін та доповнень  до рішення районної ради  №15-20/VII від 24.02.2017 „Про районну    Програму підтримки повноважень виконавчої влади  на 2017 рік”;  «Про внесення змін та  доповнень до рішення районної ради  від 31.01.2014 № 21-6/VІ ,,Про районну комплексну програму ,,Турбота” на 2014-2020 роки”, «Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 № 14-11/VII “Про районний бюджет на 2017 рік”..

Своїми рішеннями, депутати підтримали питання щодо прийняття  теплогенераторної з установкою котла на твердому паливі у районну комунальну власність на баланс відділу освіти Кам’янської райдержадміністрації  та надали дозвіл районному комунальному підприємству РКП «Кам’янський водоканал» на оформлення права постійного користування земельними ділянками.  

Крім цього, депутати районної ради розглянули цілу низку земельних питань, щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок для  ведення особистого селянського господарства, земельних ділянок державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Одноголосно, депутати погодили зміни до складу постійної
комісій районної ради з питань освіти, культури, засобів масової інформації,  у справах молоді та спорту.

Насамкінець, депутати районної ради підтримали тексти звернень депутатів Глибоцької районної  ради Чернівецької області до Президента України, Прем’єр-міністра України, Верховної Ради України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Фонду держмайна України, Черкаської обласної ради щодо недопущення росту тарифів на електроенергію; щодо тарифів на електроенергію, яка використовується для зовнішнього освітлення населених пунктів; щодо недопущення росту тарифів на електроенергію в нічний час для освітлення територій населених пунктів; щодо транспортних засобів з іноземною реєстрацією.

Крім цього, було прийнято звернення депутатів Кам’янської районної ради до Верховної Ради України, народного депутата України Рудика С.Я. щодо недопущення прийняття закону про ринковий обіг земель сільськогосподарського призначення в Україні.

Наостанок, депутати районної ради зняли з контролю деякі рішення районної ради та затвердили план роботи районної ради на ІІІ квартал 2017 року.

Активну участь в обговоренні питань при прийнятті рішень взяли депутати – В. Архип`юк; Т. Василенко; А.Лісовий; Н. Клименко; Л.Тетьора, Є. Довгошея; С. Щербушенко; В. Бойко; Б. Бурлай; О. Шамрай.

Всі пропозиції та критичні зауваження, висловлені депутатами районної ради під час обговорення, були враховані при прийнятті рішень.

DSCN3574 DSCN3571 DSCN3576 DSCN3575 DSCN3572 DSCN3563 DSCN3568

  • Переглядів: 103