• Укр/Рус/Eng

Відбулося чергове засідання 18 президії районної ради

10 листопада 2017 року в залі засідань будинку рад відбулося чергове засідання 18 президії районної ради. Відкрив і вів засідання голова районної ради Сергій Сундуков.

У роботі президії взяли участь сільські голови, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники установ та засоби масової інформації.

В ході контролю на засіданні було заслухано питання про районну програму розвитку краєзнавства на період 2016-2020 роки та премії Марії Шкаліберди, про районну програму надання паліативної допомоги на 2015-2020 роки та про програму розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Кам`янському районі на 2016-2017 роки.

Останнім питанням 18 президії було розглянуто питання про порядок денний та проекти рішень 25 сесії районної ради VІІ скликання. Під час обговорення депутати висловили свої пропозиції та зауваження, які були враховані виконавчим апаратом районної ради.

По закінченню голова районної ради Сергій Олександрович підбив підсумки роботи президії.

 

 

  • Переглядів: 137