• Укр/Рус/Eng

Відбулося третє засідання клубу громадського діалогу в м.Кам`янці.

 

 На початку засідання клубу лідер клубу Олександр Шамрай розповів про проведенні заходи протягом 2016 року в рамках проекту „Суспільна підтримка реформи самоврядування в Україні. Українська мережа клубів громадського діалогу” та обговорено тематику проведення засідання у жовтні 2016 року.

В роботі засідання клубу громадського діалогу брали участь голова районної ради Сундуков Сергій Олександрович, секретар міської ради Плєшкань Андрій Миколайович, депутати районної ради Василенко Тетяна Марківна, Клименко Наталія Степанівна, Лісовий Андрій Андрійович. Також серед запрошених були два депутати міської ради,  громадськість міста та керівники установ заповідника, культури, освіти та позашкільних  навчальних закладів.

На засіданні розглянуто питання про прийняття районної екологічної програми відродження річки Тясмин. Виступила з даного питання депутат районної ради Василенко Тетяна Марківна, в обговоренні взяли участь спеціалісти екологічних служб, водоканалу, депутати, громадськість міста та району. Підсумував виступи голова районної ради Сундуков Сергій Олександрович, звернувши увагу на необхідність прийняття даної програми.

Продовжене засідання було у роботі двох груп, які обговоривши ще раз питання, визначились у першочергових заходах, а це завершення оформлення проекту екологічної програми районну з відродження річки Тясмин  та напрацювання пропозицій владі різних рівнів і її активна участь у прийнятті та впровадженні даної програми на регіональному рівні..

Учасники Клубу громадського діалогу ще раз переконалися, що при розгляді актуальних питань, в дискусії виникають нові пропозиції, що дають можливість розширити кругозір існуючих проблем та найти шляхи по їх вирішенню.

dscn0793    dscn0792

 

 

 

  • Переглядів: 58