• Укр/Рус/Eng

Вирішення земельних питань для учасників АТО.

Зранку, 21 листопада в актовому залі відбулась погоджувальна нарада на якій вирішувались проблемні питання щодо виділення земельних ділянок для учасників антитерористичної операції на сході України.

На заході були присутні – голова районної ради Сергій Сундуков, перший заступник голови Кам`янської райдержадміністрації Богдан Солошенко, міський голова Володимир Тірон, заступник міського голови Олександр Нечиталюк, секретар міської ради  Андрій Плєшкань, відповідальні працівники земельного відділу міської ради, працівники виконавчого апарату районної ради, учасники АТО, керівники громадських організацій району, депутатських груп та фракцій, представники засобів масової інформації.

          Основним критичним питанням, яке піднімалось присутніми учасниками АТО до представників міської влади, було своєчасне вирішення та оперативне надання в користування земельних ділянок, що передбачено чинним законодавством. Зокрема, Володимир Гудзенко – як голова районного товариства учасників АТО зазначив, що «земельні» питання у міських владних кабінетах розглядаються мляво, чиновники весь час знаходять якісь бюрократичні перепони. Також, присутні в черговий раз висловили занепокоєння тим, що в межах адмінтериторії  міста Кам`янки, є багато «безгосподарських» земельних ділянок, що обробляються тими – «хто спритніший». Відповідно, і учасники АТО не можуть своєчасно отримати свої законні земельні наділи, і страждає місцевий бюджет від недоотримання коштів за користування землею.

          Володимир Тірон запевнив присутніх, що в подальшому,  проблемні питання будуть оперативно вирішуватись шляхом конструктивного діалогу, пообіцяв особисто сприяти зменшенню кількості паперової роботи і бюрократичних затримок, а саме щодо надання земельних ділянок у власність.

На нараді, кожен міг виступити та висловити свою думку і конкретну позицію. Так, голова районної ради Сергій Сундуков, зокрема зазначив, що всі повинні бути господарями на своїй землі, повинен бути, чіткий, прозорий, всім зрозумілий облік, а також жорсткий контроль за своєчасним виділенням земельних ділянок згідно чинного законодавства.

Насамкінець, міський голова гарантував, що всі учасники АТО, яким згідно закону повинна бути виділена земля, отримають свої земельні наділи вчасно та в повному обсязі.

dscn1389 dscn1394 dscn1396 dscn1397 dscn1400 dscn1404 dscn1411

  • Переглядів: 224