• Укр/Рус/Eng

Вирішувались освітянські питання.

 

16 листопада в залі засідань Будинку рад відбулася нарада за участю голови районної ради Сергія Сундукова, першого заступника голови райдержадміністрації  Богдана Солошенка, в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Валентини Морозової, начальника фінансового управління райдержадміністрації Ольги Гвоздик,  членів президії  районної ради з міським та сільськими головами району та директорами шкіл. На порядок денний виносилося питання щодо виплати 20% надбавки вчителям за престижність.

Про роботу закладів освіти району проінформувала присутніх в.о. начальника відділу освіти Валентина Морозова.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Ольга Гвоздик ознайомила присутніх з розміром субвенцій, які надійшли від сільських рад на фінансування освітньої галузі, а також, доповіла, що заборгованості, на даний час,  немає і усім працівникам освіти виплачено всі надбавки.

Свою думку висловив голова районної ради Сергій Сундуков, перший заступник голови райдержадміністрації  Богдан Солошенко, депутати районної ради Тетяна Василенко, Людмила Тетьора, голова Райгородської сільської ради Валентина Дяченко, Радиванівської сільської ради Марина Бащенко, директор ЗОШ №3 Олександр Гончарик, директор Жаботинської ЗОШ Володимир Комісаров, а також, працівники шкіл.

Зокрема,  голова районної ради Сергій Сундуков  зазначив, що у нас в районі не закрито жодної із шкіл. Всі школи  працюють та переведені на твердопаливні котли. Але на жаль, всі проблемні питання направлено на місцеві бюджети, і нам потрібно знайти правильний підхід, щоб їх завчасно вирішити.

Перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Солошенко доповів, що на сьогоднішній день заборгованості перед освітянами району немає та виплачується 20% надбавка за престижність професії в повному обсязі. Адже не потрібно забувати, що освіта – це напевно один з найвідповідальніших напрямків роботи. За кожним рішенням стоять тисячі людей і та ситуація, яка сьогодні виникла в державі змушує нас вкрай виважено підходити до вирішення питань освітянської галузі в нашому районі.

В цей день було, також,  проведено засідання  конкурсної  комісії по погодженню кандидатів для призначення на посаду керівників загальноосвітніх, позашкільних  навчальних закладів. На посаду директора Баландинської ЗОШ було рекомендовано погодити  кандидатуру  Гавриленка О.І., на посаду директора Станції  юного          техніка – Несененко Н.І.   та на посаду директора Будинку дитячої та юнацької творчості – Шляхтову Л.М.

dscn1299

  • Переглядів: 80