• Укр/Рус/Eng

Вивчення польської мови.

10 червня в актовому залі Кам`янської музичної школи імені П.І. Чайковського відбувся урок польської мови для жителів Кам`янського району.

          Захід започатковано Черкаською обласною громадською організацією «Польський культурний центр імені Кароля Шимановського» та проведено за підтримки голови районної ради Сергія Сундукова і першого заступника голови райдержадміністрації Богдана Солошенка.

          Проводили урок – голова правління ЧОГО «Польський культурний центр імені Кароля Шимановського» Геннадій Лінєвич, та викладач цієї організації Ірина Вінниченко. Даний захід викликав неабияку зацікавленість серед жителів Кам`янського району. На ньому були присутні: радник голови Кам`янської районної ради Сергій Сірченко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Іван Глагола, учні – старшокласники шкіл району, батьки, громадськість міста і району.

На початку свого виступу Геннадій Лінєвич коротко розповів про цілі та завдання такого заходу і запевнив присутніх в тому, що  такі уроки будуть проводитися безкоштовно, щотижнево на постійній основі. Особливо цікавим та актуальним вивчення польської мови буде для учнів  9-11 класів шкіл Кам`янського району, які надалі планують продовжувати навчання у польських навчальних закладах різних рівнів, для жителів району, які хочуть відвідувати Республіку Польщу в екскурсійних поїздках та з метою працевлаштування.

Чимало запитань до представників польського центру було щодо  правил та умов отримання «Карти Поляка» – документу, що підтверджує польське походження особи, належність до польської нації.

Оскільки уроки з вивчення польської мови будуть проводитись і надалі, запрошуємо всіх бажаючих вивчати мову, звичаї та традиції польського народу.

 

DSCN4521DSCN4523

  • Переглядів: 93