• Укр/Рус/Eng

Всесвітній біг заради гармонії єднає людські серця

24 червня Кам’янщина зустрічала учасників Всесвітнього бігу миру заради гармонії. На кордоні Черкаської та Кіровоградської областей гостей зустріли голова районної ради Сергій Сундуков, завідувач  сектору  у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Ірина Коваленко, до кордону супроводжували бігунів голова Олександрівської райдержадміністрації Ольга Борота та  голова районної ради Григорій Гончаренко.

Всесвітній біг миру заради гармонії – це міжнародна естафета, яка проводиться з метою поширення ідеалів толерантності, дружби і гармонійного співіснування народів у світі.

18 червня в Запоріжжі стартували бігуни української команди, яка буде рухатися теренами Запорізької, Дніпропетровської, Миколаївської, Кіровоградської, Черкаської, Полтавської і Сумської областей України. Фінішують українці 28 червня в Сумах на День Конституції. Планують подолати близько 900 км, тривалість пробігу становитиме 11 днів.

Естафета – не комерційний проект, він не проводиться на підтримку якоїсь політичної сили. Його учасники лише пропонують добру волю людям в усьому світі. Символом гармонії і єднання є палаючий факел, який бігуни передають один одному із рук в руки.

Всесвітній біг миру заради гармонії проводиться у понад 155 країнах світу протягом останніх 30 років, який  пропагує здоровий спосіб життя і соціальну активність. Особлива увага приділяється залученню дітей, юнацтва і молоді до активних занять фізичною культурою і спортом. Організатори естафети в Україні також своєю метою вважають налагодження дружніх стосунків, порозуміння і взаємоповаги між жителями різних регіонів країни.

В Україні Всесвітній біг миру заради гармонії проводиться з 1991 року. За цей час його учасники подолали понад 52 000 км у всіх областях нашої країни. Палаючий факел тримали близько 450 000 наших співвітчизників.

DSC04582       DSC04577        DSC04581

DSC04561 DSC04566 DSC04568 DSC04570       DSC04573

 

  • Переглядів: 85