• Укр/Рус/Eng

Вшанування пам’яті

21 листопада 2014 року біля пам’ятного знаку Героям Небесної сотні відбулися заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи.
Вшанувати пам’ять героїв Майдану зібралися керівники району та міста, депутати районної ради, представники громадських організацій, жителі Кам’янщини.
Голова районної ради Сергій Морозов в своєму виступі зазначив, що українці мають пам’ятати Героїв Небесної Сотні, військовослужбовців, які беруть участь у війні на Сході України, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі. Події минулого року на Майдані змінили наш народ, об’єднали нас в єдиній, соборній й незалежній Україні.
Присутні вшанували пам’ять Героїв хвилиною мовчання та запалили у пам’ять про них лампадки. Під мелодію української лемківської народної пісні «Пливе кача по Тисині…», яка стала реквіємом-прощанням за загиблими майданівцями поклали квіти до пам’ятника Героїв Небесної Сотні.
Цього ж дня відбулися заходи з нагоди Дня пам’яті жертв голодомору і політичних репресій в Україні. Люди вшанували загиблих хвилиною мовчання, поклали символічні горщики з зерном та свічки до пам’ятного знаку жертв голодомору. Священик УПЦ Київського патріархату Петро Скіцька відслужив Панахиду за загиблими.

  • Переглядів: 24