• Укр/Рус/Eng

Хай в щасті квітне Україна!

Минулої неділі в районному будинку культури відбувся заключний концерт переможців районного огляду аматорських колективів сільських закладів культури Кам`янського району. Музичний конкурс став традиційним та проводиться вже чотирнадцятий рік поспіль.

Творчі звіти сільських аматорів сцени проходили за підтримки Кам`янської районної ради та сільських рад району.  Девізом конкурсу став вислів «Хай в щасті квітне Україна!».

Відкриваючи захід, начальник управління культури Кам`янської районної адміністрації Людмила Марченко, зокрема, зазначила: «Ми глибоко вдячні сільським головам за турботу, підтримку, як аматорських колективів, так і в сприянні культурно-освітньої роботи закладів. Особливо це стало відчутно в минулому році, коли проводились ремонти приміщень сільських будинків культури. Разом з тим було придбано концертні святкові костюми та музичні інструменти. Усі ми – працівники культури, шанувальники народного мистецтва, учасники, відчули єдність слова і діла сільського голови, підтримку в розвитку та збереженні аматорської творчості на селі, силу народних сільських колективів, яким ми радо і щиро аплодували. Зичимо, щоб ви і надалі – з розумінням, підтримкою і співдружністю ще яскравіше засвітили вогні закладів культури, щоб у ваших селах розквітали народні таланти».

Музичний конкурс тривав більше двох місяців. Усі колективи та окремі виконавці гідно представляли своє село на районній сцені.  Шановне журі, яке очолював заслужений працівник культури України Валерій Волков, відібрало кращих серед найкращих виконавців. Привітати аматорів народної творчості, вручити заслужені нагороди переможцям, на сцену запросили: радника голови районної ради Сергія Сірченка, керівника апарату райдержадміністрації Валентину Даніленко, директора районного будинку культури Миколу Бориса. Спільними грамотами районної ради та районної державної адміністрації, за перемогу та Гран-прі в XIV  районному фестивалі аматорських колективів сільських закладів культури «Хай в щасті квітне Україна» нагороджено –  Баландинський сільський будинок культури (директор Ноздренко В.В., художній керівник Підмогильний В.М.). За вагомі досягнення в розвитку та популяризації аматорської творчості та перше місце у XIV  районному фестивалі аматорських колективів сільських закладів культури «Хай в щасті квітне Україна» нагороджено: Лебедівський сільський будинок культури (директор Сіроштан В.О.) та Ребедайлівський сільський будинок культури (директор Романча В.В., художній керівник Левченко В.Г.).

IMG_3208 IMG_3164 IMG_3160 IMG_3154 IMG_3155 IMG_3049 IMG_3223

  • Переглядів: 88