• Укр/Рус/Eng

Загальні збори громадян c. Райгород

10 червня 2016 року відбулися загальні збори громадян села Райгород. На зустріч з громадою прибули заступник голови райдержадміністрації Коваленко В.В., заступник головного лікаря Кам`янської центральної районної лікарні Німченко С.В., начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Іщенко В.Б., головний спеціаліст районної ради Монзуль Ж.В., старший інспектор Кам`янського відділення поліції Смілянського відділу поліції ГУНП в Черкаській області Хітченко А.В., майстер управління по експлуатації газового господарства Каданова О.А., помічник народного депутата України С.Я.Рудика Шрамко Л.С.

Перед односельцями з доповіддю виступила сільський голова Валентина Порфирівна Дяченко. Вона прозвітувала про роботу сільської ради, депутатського корпусу, виконкому, використання бюджетних коштів, наповнення бюджету. Також охарактеризувала роботу соціальної сфери села (школи, сільського будинку культури, фельдшерсько-акушерських пунктів, дошкільного закладу) та поділилася планами, що будуть втілюватися в життя у поточному році та на перспективу, доповіла про використання добровільних внесків громадян.

Під час звіту сільський голова зупинилась на питанні придбання та встановлення твердопаливного котла в приміщенні Райгородської ЗОШ, це дасть можливість суттєво зекономити бюджетні кошти та забезпечити нормальний тепловий режим та не тільки в школі, а також в дитячому навчальному закладі «Веселка», який розміщений в частині приміщення школи. Також наголосила, що з зазначеного питання зверталася до народного депутата С.Рудика з листом посприяти у виділенні коштів у сумі 150тис.грн. на придбання та встановлення твердопаливного котла.

Перед присутніми прозвітував старший інспектор Кам`янського відділення поліції Хітченко А.В, який проаналізував стан злочинності та правопорушень на території Райгородської сільської ради.

Особлива увага була приділена забезпеченню жителів села питною водою, зокрема, будівництву водогону на селі. Також жителі села піднімали питання ремонту доріг, підвезення дітей з сіл Ярове та Лузанівка до Райгородської ЗОШ .

Під час проведення зборів перед присутніми виступила помічник народного депутата  Лілія Шрамко, яка наголосила, що відповідно до додатку 2, який поміщено в газеті “Громадський Захисник Черкащини “від 27.04.2016 у переліку об’єктів, які потребують першочергового фінансування є Райгородська ЗОШ І-ІІІст. Тому при надходженні коштів із державного бюджету встановлення твердопаливного котла буде здійснено найближчим часом.

Аналіз стану справ у селах показує, що жителі підтримують ініціативи сільського голови, депутатського корпусу та виконавчого апарату.

  • Переглядів: 44