• Укр/Рус/Eng

Загальні збори громадян села Коханівка

Вчора, 10 квітня 2017 року в приміщенні сільського будинку культури відбулися загальні збори жителів села Коханівка. В роботі взяли участь: голова районної ради Сергій Сундуков; депутат районної ради Наталія Клименко; радник голови районної ради Сергій Сірченко;  начальник привенції Кам`янського відділення поліції Станіслав Бугаєвський.

Всього на зборах були присутні майже 50 осіб села Коханівка.

До порядку денного зборів були включені такі питання :

  1. Звіт сільського голови Кузяви Т.В. «Про роботу в 2016 році та завдання на 2017 рік».
  2. «Про роботу по охороні громадського порядку та боротьбі зі злочинністю на території сільської ради».
  3. Різне

Після виступів з питань порядку денного, слово було надано голові Кам`янської районної ради Сергію Сундукову, який відмітив, що на посаді сільського голови Кузява Т.В. докладає багато зусиль щодо забезпечення ефективного соціально – економічного розвитку села. Крім того, у своєму виступі Сергій Олександрович довів присутнім окремі розділи Закону України «Про об`єднання територіальних громад”, розповів про нововведення та особливості медичної реформи, детально зупинився на питаннях подальшого розвитку та підвищення ефективності роботи господарського комплексу району, грунтовно відповів на запитання присутніх.

Виступаючи із заключним словом перед громадою села, сільський голова Тетяна Кузява подякувала голові районної ради Сергію Сундукову за постійну підтримку та допомогу у вирішенні проблемних питань, відмітила, що сільська рада та її виконавчий комітет здійснюють свої функції і повноваження згідно чинного законодавства, постійно  контролюють надходження та використання бюджетних коштів за цільовим призначенням. Основними завданнями сільської ради та її виконавчого комітету є задоволення основних життєво — необхідних потреб населення села.

DSCN3428 DSCN3432 DSCN3456 DSCN3458

  • Переглядів: 121