• Укр/Рус/Eng

Загальні збори громадян села Лебедівка.

Вчора, 6 квітня 2017 року в селі Лебедівка, у приміщенні місцевого будинку культури відбулися загальні збори громадян села.   В їх роботі  взяли участь голова районної ради Сергій Сундуков, перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Солошенко, головний лікар Кам`янської центральної районної лікарні – депутат районної ради Костянтин Тамко; начальник відділу  Держкомзему у Кам’янському районі Руслан Дорошко, дільничний офіцер Кам`янського відділення поліції Анатолій Хідченко, представники районних засобів масової інформації.

Голова районної ради Сергій Сундуков, виступаючи перед громадою, зокрема, сказав: – жителі села Лебедівка завжди вирізнялись своєю працелюбністю. Наявність місцевого сільськогосподарського підприємства дозволяє забезпечувати людей робочими місцями, розвивається соціальна сфера, працюють навчальні заклади – дошкільна установа та загальноосвітня школа, хоча проблем, як і скрізь, вистачає. Тому правильно, що присутні на сходці їх піднімають, бо в кінцевому рахунку всі вони спрямовані на поліпшення життєдіяльності громади в цілому.

Сергій Олександрович відзначив позитивні моменти в діяльності самоврядного органу, подякував керівнику СТОВ «Світанок» Людмилі Тетьорі за підтримку та розвиток села, відповів на численні запитання присутніх.

За проведену роботу в 2016 році, перед громадою звітували сільський голова Василь Козоріз та депутат районної ради Людмила Тетьора. Вони доповіли про роботу сільської ради, депутатського корпусу, виконавчого комітету, наповнення бюджету та використання бюджетних коштів, приватизацію земельних ділянок громадян. Окремо проаналізували роботу закладів торгівлі, дошкільного навчального закладу, культурно-освітніх закладів села.

Також сільський голова висвітлив ряд питань, які піднімалися жителями на попередніх зборах, озвучив інші актуальні проблеми, які хвилюють односельців і нині. Це, зокрема, і продовження роботи з освітлення вулиць, і ремонт доріг, та розвиток об`єктів соціальної сфери села.  Цими питаннями Василь Іванович займається щоденно, які вирішуються лише у взаємодії з партнерами та керівництвом району.

Про стан дотримання правопорядку на території сільської ради присутнім доповідав дільничний офіцер поліції Анатолій Хідченко. Головний лікар Кам`янської центральної районної лікарні, депутат районної ради Костянтин Тамко надав  інформацію про реформування медичної галузі, зокрема про програму “Доступні ліки”.

Виступаючи із заключним словом, сільський голова Василь Козоріз зауважив, що окремі з піднятих питань вже включені до плану соціально-економічного розвитку села на поточний рік і незабаром їх розпочнуть виконувати. Також подякував  голові районної ради Сергію Сундукову, першому заступнику голови райдержадміністрації Богдану Солошенку за розуміння проблем села, за постійну підтримку у їх вирішенні.

DSCN3336DSCN3311

  • Переглядів: 95