• Укр/Рус/Eng

ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ГРОМАДЯН СІЛ РЕВІВКА ТА ПЛЯКІВКА

Відповідно до затвердженого графіка, 17-18 травня 2016 року відбулися загальні збори громадян сіл Ревівка та Пляківка. На зустріч з громадою прибули в с.Ревівку: заступник головного лікаря Кам`янської центральної районної лікарні Німченко С.В., начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Іщенко В.Б., головний спеціаліст районної ради Монзуль Ж.В., представники управління держпродспоживслужби в Кам`янському районі Мацюк А.Р., Стінковий О.І., старший інспектор Кам`янського відділення поліції Смілянського відділу поліції ГУНП в Черкаській області Хітченко А.В., представники управління по експлуатації газового господарства Латюк О.С. та Головчук М.О., депутат районної ради, виконавчий директор ТОВ «Олімп» Косенко І.І., депутати районної ради Архипюк В.В., Бурлай М.М., в с.Пляківку: перший заступник голови райдержадміністрації Солошенко Б.М., головний лікар Кам`янської центральної районної лікарні Тамко К.М., головний спеціаліст районної ради Монзуль Ж.В., начальник відділу персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення райдержадміністрації Гончаренко Н.В., старший інспектор Кам`янського відділення поліції Смілянського відділу поліції ГУНП в Черкаській області Хітченко А.В., депутат районної ради  виконавчий директор ТОВ «Олімп» Бурлай М.М., депутат районної ради, директор ТОВ «Імпульс» Тинда О.І., депутат районної ради  Архипюк В.В.

Перед односельцями з доповіддю виступила сільський голова Зінаїда Володимирівна Назарова. Вона прозвітувала про роботу сільської ради, депутатського корпусу, виконавчого комітету, про використання бюджетних коштів, наповнення бюджету. Також охарактеризувала роботу соціальної сфери села (школи, сільського будинку культури, фельдшерсько-акушерських пунктів, дошкільного закладу) та поділилася планами, що будуть втілюватися в життя у поточному році та на перспективу, доповіла про використання добровільних внесків громадян. Розмір суми самооподаткування на 2016 рік громада залишила на рівні минулого в сумі 20 грн.

Також перед  присутніми прозвітував старший інспектор Кам`янського відділення поліції, який проаналізував стан злочинності та правопорушень на території сіл Ревівка та Пляківка.

Керівники сільськогосподарських товариств проінформували про стан розрахунків із селянами за оренду земельних паїв, запевнили, що адміністрація товариств й надалі не стоятиме осторонь сільських проблем, підтримуватиме соціальну сферу, відгукуватиметься на прохання сільської ради та мешканців села.

Жителів села хвилювало питання ямкового ремонту доріг та ремонту кладок, освітлення вулиць, більшість громадян піднімали питання забезпечення жителів с.Пляківка питною водою.

На ці та інші питання, які хвилювали людей, вмотивовані відповіді надали відповідальні працівники районної ради та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Аналіз стану справ у селах показує, що жителі підтримують ініціативи сільського голови, депутатського корпусу та виконавчого апарату.

Деякі з порушених питань відразу були включені до плану соціально-економічного розвитку сіл Ревівка та Пляківка на поточний рік і незабаром вже вирішуватимуться.

DSC00766

жителі с.Ревівка

DSC00767  DSC00768

DSC00773

жителі с.Пляківка

DSC00785  DSC00776

  • Переглядів: 47