• Укр/Рус/Eng

Засідання 36 сесії районної ради

25 вересня 2015 року в залі засідань будинку рад відбулося пленарне засідання 36 сесії районної ради VІ скликання, яке провів голова районної ради Сергій Морозов.
В роботі сесії взяли участь заступники голови райдержадміністрації, начальники відділів і управлінь райдержадміністрації, керівники установ та організацій, міський та сільські голови, керівники правоохоронних органів, представники засобів масової інформації, помічник Народного депутата Рудика С.Я.
Порядок денний сесії попередньо був детально обговорений на засіданнях постійних комісій та президії районної ради.
Депутати внесли зміни до районного бюджету та ухвалили ряд змін до районних програм, зокрема до районної комплексної програми «Турбота» на 2014-2020 роки; зайнятості населення Кам’янського району на період до 2017 року; районної комплексної програми функціонування та розвитку системи цивільного захисту району, створення матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період на 2015 рік; районної програми забезпечення пожежної безпеки на 2011-2015 роки.
Розглянули та затвердили три технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані у власність.
Відповідно клопотання директора РКП «Кам’янський водоканал» депутати затвердили коригування розміру тарифів на послуги водопостачання та водовідведення.
Було розглянуто блок питання управління майном районної комунальної власності.
Депутати одноголосно затвердили план роботи районної ради на IV квартал 2015 року.
Всі пропозиції та зауваження, висловленні депутатами районної ради під час обговорення, були враховані при прийнятті рішень.28877219

70252833

  • Переглядів: 43