• Укр/Рус/Eng

Засідання 44 президії районної ради

На президії першим питанням було розглянуто порядок денний та проекти рішень 28 сесії районної ради VI скликання.
Члени президії заслухали внесення змін до районного бюджету на 2014 рік.
Голова районної ради запропонував внести на розгляд сесії Положення про порядок призначення на посади та звільнення з посад керівників підприємств, установ, організацій, закладів, що належать до районної комунальної власності.
З метою удосконалення в районі системи дитячо-юнацького спорту начальник відділу освіти райдержадміністрації Олександр Шамрай представив проект статуту Кам`янської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи.
Депутати схвалили внесення до порядку денного сесії питання про надання дозволу на реорганізацію Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Кам’янської районної ради Черкаської області у спеціалізовану школу з поглибленим вивченням окремих предметів, рекомендували внести на розгляд сесії блок питань щодо управління майном районної комунальної власності та земельних відносин.
В ході обговорення було внесено ряд слушних зауважень і пропозицій до запропонованого порядку денного та до представлених проектів рішень.
Також, на засіданні президії було заслухано інформацію начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Ткаченка О.М. про хід виконання рішення президії районної ради від 22.08.2014 р. № 43-2 «Про стан підготовки об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років». Голова ради запропонував на сесії районної ради заслухати інформацію про опалення територіального центру по обслуговуванню пенсіонерів в с. Косарі.
Заслухавши інформацію в.о. начальника відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації «Про хід виконання рішення районної ради від 02.03.2012 № 8-7/VІ «Про програму захисту прав споживачів у Кам’янському районі на 2012-2016 роки», президія районної ради рекомендувала райдержадміністрації, міській, сільським радам, підприємствам, установам та організаціям району усіх форм власності посилити роботу по виконанню заходів даної Програми.
В обговоренні питань взяли участь Тетьора Л.М., Швець І.М., Бойко Л.В., Лісовий А.А., Дудник Г.І., Толкач М.Г., Тамко К.М.
По закінченню голова районної ради підбив підсумки роботи засідання.

  • Переглядів: 37