• Укр/Рус/Eng

Засідання комісії з питань реформування газети «Трудова слава»

18 лютого 2016 року в кабінеті голови районної ради відбулося засідання комісії районної ради з питань реформування редакції газети «Трудова слава».
Відповідно до розпорядження голови районної ради була створена комісія районної ради з питань реформування редакції газети «Трудова слава».
Згідно Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» головний редактор газети Віталій Іванченко запропонував другий спосіб реформування, а саме: вихід органів державної влади, інших державних органів та органів місцевого самоврядування зі складу засновників друкованого засобу масової інформації та редакції з перетворенням редакції членами її трудового колективу у суб’єкт господарювання із збереженням назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації.
Комісія підтримує другий спосіб реформування друкованого засобу масової інформації та вирішили розглянути проект рішення на засіданні постійних комісій районної ради з питань освіти, культури, засобів масової інформації, у справах молоді та спорту, з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, зв’язків з об’єднаннями громадян та органами місцевого самоврядування, законності, правопорядку та боротьби зі злочинністю, з послідуючим винесенням на позачергову сесію районної ради. Рекомендували головному редактору надати всі правонаступні документи на розгляд комісій.

  • Переглядів: 33