• Укр/Рус/Eng

Засідання колегії районної державної адміністрації.

Під керівництвом першого заступника голови Кам`янської районної державної адміністрації  Богдана Солошенка та голови районної ради Сергія Сундукова,  27 січня 2017 року відбулася колегія районної державної адміністрації.

У засіданні взяли участь – міський голова Володимир Тірон; члени колегії, начальники управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації; представники соціальних служб; начальники місцевих, районних представництв міністерств та відомств; керівники підприємств, установ і організацій району, сільські голови.

До порядку денного колегії було включено наступні питання:

  1. Про підсумки виконання районного бюджету за 2016 рік та завдання з його виконання у І кварталі 2017 року.

Доповідала: Гвоздик Ольга Борисівна – начальник фінансового управління райдержадміністрації. У своєму виступі Ольга Борисівна детально висвітлила основні джерела надходжень коштів до районного бюджету; ґрунтовно доповіла про суми видатків по кожній статті витрат; окремо зазначила про відсутність заборгованості по платежах за підсумками  року; наголосила на можливостях і напрямках пошуку додаткових джерел надходжень до районного бюджету в поточному році.

  1. Про підсумки роботи підприємств житлово-комунального господарства в опалювальному сезоні 2016-2017 років та визначення основних завдань щодо їх підготовки до сталого функціонування в зимових умовах 2017-2018 років.

Доповідав: Ткаченко Олександр Миколайович – завідувач сектором містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації

Співдоповідачі : Тірон Володимир Іванович – міський голова м. Кам`янка;

Оксана Надьон – головний бухгалтер відділу освіти райдержадміністрації;

Тамко Костянтин Миколайович – головний лікар центральної районної лікарні.

            Виступаючі зауважили що нинішній опалювальний сезон проходить стабільно, в штатному режимі;  зупинились на деяких основних проблемах, що виникають під час опалювального сезону; висловили свої бачення, плани і шляхи вирішення недоліків у майбутньому.

  1. Про стан військового обліку за 2016 рік та пропозиції щодо його поліпшення у 2017 році.

Доповідав: Петров Олег Леонідович – військовий комісар Кам`янського районного військового комісаріату.

Після цього головуючий запросив до слова Сергія Водоп`янова, начальника Кам`янського  відділу поліції ГУ Національної поліції України  в Черкаській області. Сергій Олексійович доповів присутнім про стан криміногенної обстановки в районі протягом 2016 року; подякував керівництву району, окремим сільським головам за підтримку і допомогу у вирішенні проблемних питань діяльності поліції; висловив сподівання, що дана робота буде продовжені в майбутньому; запросив присутніх до співпраці щодо покращення діяльності районної поліції на зменшення кримінальних випадків і ситуацій у Кам`янському районі. Насамкінець, присутні обговорили питання ремонту, функціонування та підтримки в належному стані районних доріг загального користування місцевого значення. Кожен з сільських голів висловив свої напрацювання, пропозиції, бачення щодо пошуку джерел фінансування на поточний, капітальний ремонти транспортних магістралей району.

По закінченню розгляду та обговорення кожного питання було підбито підсумки роботи колегії, надано конкретні доручення відповідальним виконавцям, та поставлено на контроль хід їх виконання.

DSCN2191 DSCN2192 DSCN2193 DSCN2194 DSCN2203 DSCN2206 DSCN2210 DSCN2209

  • Переглядів: 69