• Укр/Рус/Eng

Засідання комісії районної ради з питань реформування редакції газети «Трудова слава».

14 квітня 2016 року відбулося засідання комісії районної ради з питань реформування редакції газети «Трудова слава».
На засіданні були присутні голова комісії Людмила Бойко, співголова Віталій Коваленко, члени комісії Людмила Тетьора, Євгеній Довгошея, Олег Гавриленко, Тетяна Василенко, Валентин Безверхий, Марія Діденко, Віталій Іванченко, Валентина Васюра, секретар комісії Катерина Глигало, а також були запрошені голова районної ради Сергій Сундуков, керуюча справами районної ради Олена Воробйова, уповноважені представники депутатських фракцій Костянтин Тамко, Андрій Лісовий, Юрій Клименко.
На комісії розглядалося звернення трудового колективу редакції газети «Трудова слава» про участь у реформуванні комунального друкованого засобу масової інформації.
При обговоренні питання комісія запропонувала прийняти майно та приміщення з балансу редакції газети «Трудова слава» на баланс районної ради.
Відповідно до ст. 9 п. 2 Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» передати редакції газети «Трудова слава» окремо визначені приміщення та майно районної комунальної власності в оренду строком не менше ніж на 15 років з розміром орендної плати, установленим для бюджетних організацій.
По закінченню засідання комісія вирішила вийти на місце розташування редакції з метою огляду приміщень та майна щоб переконатися в правильності вирішення питання по наданню приміщень та майна в оренду.

b22f8fa-24304-big-1-

  • Переглядів: 65