• Укр/Рус/Eng

збори громадян села Лузанівка

7 липня відбулися  загальні збори громадян села Лузанівка, де побували голова районної ради Сергій Сундуков, головний лікар Кам’янської ЦРЛ, депутат районної ради Костянтин Тамко, керуюча справами районної ради Олена Воробйова, помічник Народного депутата Сергія Рудика Лілія Шрамко.

Згідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» перед територіальною громадою виступив сільський голова Сергій Миколаєнко, який прозвітував про свою роботу, депутатського корпусу, виконкому, використання бюджетних коштів та наповнення бюджету. Коротко зупинився на роботі усіх бюджетних установ — школі, дитячому садочку, ФАПі, Будинку культури. Також, проінформував присутніх про самооподаткування населення, добровільні внески, про правила благоустрою села. Всі зауваження та пропозиції були враховані і взяті під особистий контроль сільського голови.

Відповідно до ст. 16  Закону України  “Про статус  депутатів місцевих рад” депутат районної ради Костянтин Тамко прозвітував  про свою роботу перед виборцями, надав відповіді на всі поставлені жителями запитання та закликав до подальшої співпраці.

Виступаючи перед громадою голова районної ради Сергій Сундуков ознайомив присутніх із соціально-економічним станом району, відповів на   всі поставлені запитання.

Підсумовуючи вищезазначене, можна зробити висновок, що від активної діяльності виконкому сільської ради, депутатів, всієї громади якраз і залежить поліпшення стану справ  у селі. Але при цьому, голова села повинен бути лідером у всіх починаннях та бути в курсі всіх питань, що стосуються внутрішнього життя територіальної громади.

IMG_20170707_133519      IMG_20170707_133732

IMG_20170707_133859      IMG_20170707_134753

  • Переглядів: 123