• Укр/Рус/Eng

Зустріч з народним депутатом

28 січня 2015 року в залі засідань будинку рад відбулася зустріч з народним депутатом Верховної Ради України Рудиком Сергієм Ярославовичем. На зустрічі були присутні голова районної ради Сергій Морозов, голова райдержадміністрації Андрій Плєшкань, депутати районної та міської ради, міський і сільські голови та громадськість району.
Перед присутніми виступив народний депутат, розповів про роботу в парламенті України, про допомогу військовим в зоні АТО, загалом про ситуацію, яка склалася в Державі. Представив свого помічника в Кам’янському районі, це Мартинюк Ганна Григорівна, яка буде проводити кожен день прийом громадян.
Основні питання, які піднімали присутні на зустрічі: формування місцевих бюджетів; утримання закладів соціальної сфери; децентралізація влади; відновлення роботи Косарського та Кам’янського спиртових заводів; зміни до Податкового Кодексу, а саме по сплаті податку за нерухоме майно, податки на підприємствах малого бізнесу.
Міський голова запропонував перереєстрацію підприємств за місцем розташування з метою сплати податків до місцевого бюджету, занепокоєний щодо утримання дошкільних навчальних закладів міста.
Сільські голови вносили пропозицію про припинення обслуговування державних установ через Казначейство. Надавати земельні ділянки в оренду на територіях населених пунктів району тільки за погодженням місцевих рад. Внесли пропозицію щодо присутності сільських голів у Верховній Раді при розгляді питання щодо об’єднання територіальних громад.
Також, депутатів хвилювало питання розвитку тваринництва в районі, сплата єдиного соціального внеску, вирішення конкретних питань, які стосуються соціально-економічного розвитку району. Просили при коригуванні бюджету на 2015 рік виділити кошти на придбання ліків дітям хворим на фенілкетонурію.
По закінченню Сергій Рудик подякував всім присутнім за підтримку, закликав спільно працювати та вирішувати проблемні питання району. Пообіцяв відстоювати в парламенті свій законопроект щодо земельних відносин, вносити й інші питання депутатам Верховної Ради України, які турбують громадян району.
Після зустрічі народний депутат провів особистий прийом громадян.
49221129

87980498

  • Переглядів: 58