• Укр/Рус/Eng

План роботи районної ради

П  Л  А  Н

проведення основних заходів районною, міською, сільськими радами

на жовтень 2018 року

 

№/№ Заходи Дата проведення Відповідальні
 

1.

І.СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ.

Звіт голови районної державної адміністрації.

 

26.10.2018 р.

10.00

Зала

засідань Будинку рад

 

 

Воробйова О.О.

 

 

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 15.12.2017 р. № 26-11/VII «Про районний бюджет на 2018 рік».
3. Про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року.
4. Про стан виконання Програми економічного і соціального розвитку району за 9 місяців 2018 року.
5. Різне.
ІІ. ЗАСІДАННЯ ПРЕЗИДІЇ РАЙОННОЇ РАДИ.
1. Про порядок денний та проекти рішень 37 сесії районної ради VІІ скликання 19.10.2018 р.

10.00

Зала

засідань Будинку рад

 

Воробйова О.О.

 

 

2. Про хід виконання рішення районної ради від 23.12.2016 р.

№14-4/VI «Про програму підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоносіїв Кам’янського району на 2017-2019 роки».

3. Про хід виконання рішення районної ради від 07.07.17          № 20-2/VIІ «Про районну програму підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2021 року».
ІІІ. ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ РАЙОННОЇ РАДИ.
1. З питань регламенту, депутатської діяльності, етики, зв’язків з об’єднаннями громадян та органами місцевого самоврядування, законності, правопорядку,  боротьби зі злочинністю та антикорупційної політики. 17.10.2018р.

10-00

Бойко Л.В.

Глигало К.Ф.

2. З питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій. 17.10.2018р.

12-00

Тетьора Л.М.

Безверхий В.М.

3. З питань роботи господарського комплексу, сільського господарства та земельних відносин, обслуговування населення та соціального розвитку села, розвитку і підтримки підприємництва в районі. 18.10.2018р.

09-00

Довгошея Є.С.

Безверхий В.М.

 

4. З питань охорони здоров’я та соціального захисту населення. 18.10.2018р.

09-00

Василенко Т.М.

Монзуль Ж.В.

5. З питань освіти, культури, засобів масової інформації, у справах молоді та спорту. 17.10.2018р.

09-00

Гавриленко О.І.

Водоп’янова А.І.

ІV. ПРОВЕДЕННЯ НАВЧАННЯ, НАРАД, СЕМІНАРІВ.
1. Міського та сільських голів
2. Секретарів місцевих рад
3. Депутатів районної ради
V. СЕСІЇ ТА ІНШІ ЗАХОДИ ОТГ, СІЛЬСЬКИХ РАД.
1. Кам’янська Сесія 26.10.2018р.

10-00

Тірон В.І.

Плєшкань А.М.

2. Баландинська Моцар М.М.

Водоп’янова А.І.

3. Вербівська 10.10.2018р.

14-00

Бражник В.А.

Водоп’янова А.І.

4. Грушківська Темний І.Д.

Безверхий В.М.

5. Жаботинська Плужник Т.А.

Глигало К.Ф.

6. Катеринівська Борисенко Н.І.

Монзуль Ж.В.

7. Косарська Душейко Л.І.

Безверхий В.М.

8. Коханівська Кузява Т.В.

Водоп’янова А.І.

9. Лебедівська Козоріз В.І.

Монзуль Ж.В.

10. Лубенська Макаренко Н.І.

Глигало К.Ф.

11. Лузанівська Миколаєнко С.І.

Монзуль Ж.В.

12. Михайлівська Максименко В.П.

Луценко Н.А.

13. Радиванівська Бащенко М.М.

Глигало К.Ф.

14. Райгородська Дяченко В.П.

Монзуль Ж.В.

15. Телепинська 05.10.2018р.

15-00

Грогуленко В.А.

Безверхий В.М.

VІ. ІНШІ ЗАХОДИ

Особистий прийом громадян
1. Голова районної ради

Сундуков С.О.

11.10.2018р. Соболь Т.В.
12.10.2018р.
2. Керуюча справами районної ради

Воробйова О.О.

05.10.2018. Воробйова О.О.