• Укр/Рус/Eng

Склад постійних комісій районної ради VІІ скликання

Постійна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, зв’язків з об’єднаннями громадян та органами місцевого самоврядування, законності, правопорядку,боротьби зі злочинністю та антикорупційної політики

(закріплений спеціаліст виконавчого апарату районної ради Глигало К.Ф.)

Бойко Людмила Володимирівна – голова комісії

Валовенко Анатолій Володимирович – заступник голови комісії

  Мушта Віра Миколаївна – секретар

Члени комісії:

Лісовий Андрій Андрійович
Архип’юк Віталій Васильович
Потоцький Олександр Сергійович

Постійна комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій

(закріплений спеціаліст виконавчого апарату районної ради Безверхий В.М.)

Тетьора Людмила Миколаївна – голова комісії

 Кивгила Ігор Григорович – заступник голови комісії

Бурлай Микола Максимович – секретар

Члени комісії:

Модліцький Олександр Анатолійович
Клименко Наталія Степанівна
Бурлай Борис Вікторович
Шамрай Олександр Григорович

Постійна комісія з питань роботи господарського комплексу, сільського господарства та земельних відносин, обслуговування населення та соціального розвитку села, розвитку і підтримки підприємництва в районі 

(закріплений спеціаліст виконавчого апарату районної ради Безверхий В.М.)

Довгошея Євгеній Станіславович – голова комісії

Бойко Володимир Максимович – заступник голови комісії

Пухир Віталій Володимирович – секретар

Члени комісії:

Колос Михайло Михайлович
Дяченко Сергій Володимирович
Косенко Іван Іванович
Гапченко Сергій Михайлович

Верес Віталій Терентійович

Постійна комісія з питань освіти, культури, засобів масової інформації,  у справах молоді та спорту

(закріплений спеціаліст виконавчого апарату районної ради Глигало К.Ф.)

Гавриленко Олег Іванович – голова комісії

Ліонченко Сергій Віталійович – заступник голови комісії

Забой Надія Антонівна – секретар

Члени комісії:

Щербушенко Станіслав Леонідович
Джулай Микола Іванович

Опальнік Олена Миколаївна

Постійна комісія з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення

(закріплений спеціаліст виконавчого апарату районної ради Монзуль Ж.В.)

Василенко Тетяна Марківна – голова комісії

Тамко Костянтин Миколайович – заступник голови комісії

Вільгурський Василь Миколайович – секретар

Члени комісії:

Клименко Юрій Іванович
Терешко В’ячеслав Петрович
Проценко Віктор Якович