• Укр/Рус/Eng

Інформація для депутата

лист від 22.03.2019 р. № 04-28/13-224(59245) Верховна Рада України

Черкаська ОДА Управління охорони здоров’я Про надання інформації

Верховна Рада України Комітет з питань правової політики та правосуддя

лист від 14.03.2019 р. № 04-34/10-51228 Верховна Рада України

лист від 14.02. 2019 р. № 17-23-0.10-1000/2-19 Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України про розгляд звернення депутатів районної ради

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України

лист від Мінестерства енергетики та вугільної промисловості України

Лист МІНРЕГІОН

лист від 08.10.2018р. №19.1-07-1437/26674 МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ

 

Лист від 22.08.2018р. № 21-4668/18 ВИЩА КВАЛІФІКАЦІЙНА КОМІСІЯ СУДДІВ УКРАЇНИ

 

Городищенська районна рада рішення від 27.04.2018 р. № 20-18/7 скликання “Про підтримку звернення депутатів Кам’янської районної ради щодо недоцільності об’єднання тереторій Кам’янського, Городищенського, Корсунь-Шевченківського районів в один Смілянський район з центром у м.Сміла”

 

ЛИСТ від 11.04.2018р. №19.1-7-566/9385 МІНЕСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ

 

Черкаська Обласна державна адміністрація УПРАВЛІННЯ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ

 

ПОСТАНОВА Кам’янська районна виборча комісія. Черкаської обл.  від “14” березня 2018 року № 76

Декларування 2018. Що нового?

03.01.2018

З 1 січня 2018 року розпочався етап подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік.

Про це повідомляє НАЗК з посиланням на чинне законодавство.

Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) державні службовці, інші суб’єкти декларування, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларація), за минулий рік за формою, яку визначає Національне агентство.

Акцентуємо увагу на тому, що необхідно зробити декларанту.

По-перше, перевірити адресу електронної поштової скриньки, яка вказана у персональному кабінеті Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – Реєстр).

По-друге, перевірити термін дії та працездатність Вашого електронного цифрового підпису (далі – ЕЦП) для роботи з Реєстром. Для отримання інформації про термін дії ЕЦП необхідно завантажити посилений сертифікат особистого ЕЦП з веб-сайту акредитованого центру сертифікації ключів (далі – АЦСК), в якому був отриманий ЕЦП. Після цього натиснути на сертифікат подвійним кліком лівої кнопки миші та у вікні, яке відкрилось, переглянути термін дії сертифікату ЕЦП. Якщо термін дії сертифікату сплинув, скористатись ЕЦП неможливо, тому необхідно звернутись до АЦСК та отримати новий ЕЦП.

Після отримання нового ЕЦП необхідно зайти на сторінку входу до Реєстру https://portal.nazk.gov.ua і скористатись посиланням: «Я загубив/змінив свій приватний ключ». У полі «Поточна електронна адреса» потрібно вказати електронну поштову скриньку, з якою зареєстрований декларант в Реєстрі, та натиснути кнопку «Вислати код для відновлення». На вказану поштову скриньку надійде лист «Зміна ЕЦП | ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ДЕКЛАРАЦІЙ». Для зміни ЕЦП необхідно перейти за посиланням у листі, після цього у полі АЦСК обрати акредитований центр сертифікації ключів, в якому був отриманий новий ЕЦП, обрати файл нового ЕЦП, вказати пароль від нового ЕЦП та натиснути кнопку «Змінити ЕЦП». Після успішного виконання вказаних дій з’явиться повідомлення про розгляд поданої заявки. Заявки на зміну ЕЦП розглядаються протягом 1 доби у робочий час.

Радимо скористатись рекомендаціями щодо роботи з Реєстром та роз’ясненнями щодо заповнення форми е-декларації або ж відповідями на найчастіші запитання.

Національним агентством підготовлено відео-курс з роз’ясненнями щодо заповнення е-декларацій за розділами.

Також пропонуємо декілька відповідей на найбільш запитувані останнім часом питання від декларантів, надані Національним агентством.

Щодо розділу 3 «Об’єкти нерухомості» декларації:

Згідно з пунктом 2 частини першої статті 46 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) у декларації зазначаються відомості про об’єкти нерухомості, що належать суб’єкту декларування та членам його сім’ї на праві приватної власності, включаючи спільну власність, або знаходяться у них в оренді чи на іншому праві користування, незалежно від форми укладення правочину, внаслідок якого набуте таке право.

Такі відомості включають:

а) дані щодо виду, характеристики майна, місцезнаходження, дату набуття майна у власність, оренду або інше право користування, вартість майна на дату набуття його у власність, володіння або користування;

б) у разі якщо нерухоме майно перебуває у спільній власності, про усіх співвласників такого майна вказуються відомості, зазначені у пункті 1 частини першої цієї статті, або найменування відповідної юридичної особи із зазначенням коду Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців. У разі якщо нерухоме майно перебуває в оренді або на іншому праві користування, про власника такого майна також вказуються відомості, зазначені у пункті 1 частини першої цієї статті, або найменування відповідної юридичної особи із зазначенням коду Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

Чи необхідно зазначати у розділі 3 «Об’єкти нерухомості» декларації інформацію про об’єкти нерухомості за зареєстрованим місцем проживання та місцем фактичного проживання суб’єкта декларування?

Закон передбачає обов’язок зазначати в декларації усі об’єкти, які належать суб’єкту декларування або члену його сім’ї на праві користування. Такими правами користування можуть бути: оренда, сервітути, право користування земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб (емфітевзис), право забудови земельної ділянки (суперфіцій), утримання, застава, користування на підставі довіреності, у тому числі генеральної довіреності, інші права, передбачені законом.

Відповідно до вимог Закону суб’єкт декларування повинен задекларувати усі об’єкти нерухомості незалежно від їх вартості, що належать йому на праві власності, знаходяться у нього на праві оренди чи іншого права користування станом на останній день звітного періоду (31 грудня звітного року для щорічної декларації).

Відповідно до статті 3 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» місце проживання – житло, розташоване на території адміністративно-територіальної одиниці, в якому особа проживає, а також спеціалізовані соціальні установи, заклади соціального обслуговування та соціального захисту, військові частини.

Реєстрація – внесення інформації до реєстру територіальної громади, документів, до яких вносяться відомості про місце проживання/перебування особи, із зазначенням адреси житла/місця перебування із подальшим внесенням відповідної інформації до Єдиного державного демографічного реєстру в установленому Кабінетом Міністрів України порядку.

Відповідно до Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», для оформлення реєстрації необхідно документи, що підтверджують право особи на проживання в даному приміщенні. Це можуть бути документи на право власності, рішення суду про надання права на користування житловим приміщенням, договір оренди або інші документи. У разі якщо таких документів немає, реєстрація може здійснюватися тільки за згодою власника житла (якщо власників кілька – за згодою всіх власників).

Якщо зареєстроване місце проживання особи знаходиться в помешканні, право власності яке їй не належить, при реєстрації власник повинен був дати згоду на реєстрацію та проживання цієї особи в зазначеному помешканні, а тому в декларації це помешкання необхідно зазначити у розділі 3 «Об`єкти нерухомості», тип права – право користування у зв’язку з реєстрацією місця проживання.

Крім того, у розділі 3 «Об`єкти нерухомості» декларації необхідно зазначати інформацію про об’єкти нерухомості, де фактично проживає суб’єкт декларування, навіть якщо такі об’єкти нерухомого майна не належать на праві власності суб’єкту декларування.

При цьому, якщо інформацію про зареєстроване місце проживання або місце фактичного проживання було зазначено у розділі 2.1 «Інформація про суб’єкта декларування» декларації, відповідну інформацію необхідно дублювати у розділі 3 «Об’єкти нерухомості» декларації.

Звертаємо увагу на необхідність заповнення інформації про всіх співвласників об’єктів нерухомого майна, якщо таке нерухоме майно перебуває у спільній власності.

У декларації зазначаються відомості про об’єкти нерухомості, що знаходяться у членів сім’ї суб’єкта декларування в оренді чи на іншому праві користування.

Чи слід декларувати об’єкти нерухомого майна, якщо суб’єкт декларування користувався ними упродовж року, але станом на 31 грудня вже не користується?

Нерухомість, об’єкти незавершеного будівництва декларуються відповідно до їх наявності станом на останній день звітного періоду.

Наприклад, при поданні щорічної декларації, якщо зазначені об’єкти станом на 31 грудня попереднього року не перебувають у володінні, користуванні або власності суб’єкта декларування або членів його сім’ї, то вони не повинні відображатися в декларації, навіть якщо вони перебували на такому праві упродовж певного часу у звітному періоді.

Чи необхідно суб’єкту декларування, який зареєстрований як фізична особа-підприємець, у декларації зазначати інформацію про дохід, отриманий від підприємницької діяльності, інформацію про поворотну фінансову допомогу та подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані?

Відповідно до положень частини другої статті 52 Закону суб’єкт декларування зобов’язаний подати повідомлення у разі отримання ним доходу (незалежно від того, чи є він оподатковуваним) на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року.

Крім того, якщо кредит, позика, поворотна безвідсоткова фінансова допомога (позичка) тощо були отримані суб’єктом декларування або членом його сім’ї упродовж звітного року, то вони повинні бути відображені в розділі «Доходи, у тому числі подарунки» як «Інші доходи» (із зазначенням, про який саме дохід йдеться). Якщо такий кредит, позика тощо були дійсними, тобто не сплачені повною мірою станом на останній день звітного періоду, то вони повинні бути додатково відображені у розділі «Фінансові зобов’язання», незалежно від того, чи були вони отримані у звітному періоді.

Джерело:Юридичний факт

 

 

До відома депутатів Кам’янської районної ради

Доводимо до Вашого відома, що відповідно до п.п. б, в п.1 ч.1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» депутати місцевих рад, посадові особи місцевого самоврядування є суб’єктами, на яких поширюється дія зазначеного закону. Відповідно до ст.45 зазначеного закону депутати місцевих рад, посадові особи місцевого самоврядування є суб’єктами декларування і згідно ст. 50 закону зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік за формою, що визначається Нацагенством.

Звертаємо Вашу увагу на те, що для подання декларації необхідно виготовити електронно-цифровий підпис. Виготовлення такого підпису здійснюється Акредитованим центром сертифікації ключів органів юстиції України. Детальна інформація щодо алгоритму отримання послуг розміщена на сайті ca.informjust.ua. Вам необхідно подати до центру заповнену заяву про реєстрацію (зразок на зазначеному вище сайті), копію паспорта (1-2 сторінок (3-6 за наявності відміток), засвідчену підписом власника; копію облікової картки платника податків, засвідчену підписом власника.

Якщо через релігійні переконання фізична особа відмовилась від реєстраційного номеру облікової картки платника податків додатково додається копія сторінки паспорту з відміткою про таку відмову, засвідчена підписом власника.

Документи подаються в двох примірниках. Підписом власника засвідчується кожна сторінка документа.

Надалі кожному депутату, посадовій особі особисто необхідно провести генерацію особистого ключа та запиту на формування сертифіката на окремі носії інформації.

Контактна інформація центру : м.Черкаси, вул. Університетська, 33/1,

тел. (047-254-40-70)

Додатково повідомляємо, що пройти електронну ідентифікацію при заповненні декларації можна також за допомогою ВаnkID одного з банків, який підтримує відповідну функцію.

 

Г Р А Ф І К

проведення загальних зборів (сходок) громадян за місцем проживання

з квітня  по липень 2018 року

(час проведення сходок буде уточнюватися) 

№№ Дата проведення

 

Час проведення Назва населеного пункту Місце проведення

 

Відповідальний спеціаліст районної ради Представники районної ради, райдержадміністрації, районних установ, організацій, підприємств
1. 03.04.18р. 10-00 с.Катеринівка Будинок культури Монзуль Ж.В. – головний спеціаліст районної ради Сундуков С.О. – голова районної ради, Солошенко Б.М.-  голова райдержадміністрації, Ліонченко С.В.- депутат районної ради,

відділ держгеокадастру, пенсійний фонд, ЦРЛ, управління соціального захисту населення ,  Кам’янське відділення поліції.

2. 04.04.18р. 10-00 с. Грушківка Будинок  культури Безверхий В.М. головний спеціаліст районної ради

 

Сундуков С.О. – голова районної ради, Солошенко Б.М.- голова райдержадміністрації,  Дяченко С.В. – депутат районної ради,

управління соціального захисту населення, пенсійний фонд, АТП 17142, ЦРЛ, Кам’янське відділення поліції.

3. 20.04.18р. 14-00 с. Лебедівка Будинок культури Монзуль Ж.В. – головний спеціаліст районної ради

 

Сундуков С.О. – голова районної ради, Солошенко Б.М.- голова райдержадміністрації, Тетьора Л.М. – депутат районної ради,

пенсійний фонд, управління соціального захисту населення , відділ  держгеокадастру, податкова інспекція, ЦРЛ, Кам’янське відділення поліції.

4. 26.04.18р. 10-00 с. Баландино Будинок культури Водоп’янова А.І. – головний спеціаліст районної ради

 

Сундуков С.О. – голова районної ради, Солошенко Б.М.- голова райдержадміністрації, Гавриленко О.І. – депутат районної ради,

відділ держгеокадастру, , управління соціального захисту населення, Кам’янське відділення поліції.

5. 18.05.18р. 10-00 с. Коханівка Сільський клуб Водоп’янова А.І. – головний спеціаліст районної ради

 

Сундуков С.О. – голова районної ради, Солошенко Б.М.- голова райдержадміністрації, Гапченко С.М. – депутат районної ради,

пенсійний фонд, управління соціального захисту населення, відділ держгеокадастру, райавтодор, Кам’янське відділення поліції.

6. 22.05.18р. 10-00 с. Лубенці ЗОШ Глигало К.Ф. – провідний спеціаліст районної ради Сундуков С.О. – голова районної ради, Солошенко Б.М.- голова райдержадміністрації, Вільгурський В.М.  – депутат районної ради,

Терешко В.П.  – депутат районної ради, відділ держгеокадастру, управління соціального захисту населення, ЦРЛ, Кам’янське відділення поліції.

7. 24.05.18р. 10-00 с. Радиванівка Будинок  культури Глигало К.Ф. – провідний спеціаліст районної ради Сундуков С.О. – голова районної ради, Солошенко Б.М.- голова райдержадміністрації, відділ держгеокадастру, управління соціального захисту населення, ЦРЛ, військкомат, Кам’янське відділення поліції.
8. 25.05.18р. 10-00 с. Райгород Будинок культури Монзуль Ж.В. – головний спеціаліст районної ради Сундуков С.О. – голова районної ради, Солошенко Б.М.- голова райдержадміністрації, відділ держгеокадастру, управління соціального захисту населення, ЦРЛ, Кам’янське відділення поліції.
9. 15.06.18р. 10-00 с. Вербівка Будинок культури Водоп’янова А.І. – головний спеціаліст районної ради

 

Сундуков С.О. – голова районної ради, Солошенко Б.М.- голова райдержадміністрації, Довгошея Є.С. – депутат районної ради,

відділ держгеокадастру, пенсійний фонд, управління соціального захисту населення, Кам’янське відділення поліції.

10. 22.06.18р. 11-00 с. Косари ЗОШ Безверхий В.М. – головний спеціаліст районної ради

 

Сундуков С.О. – голова районної ради, Солошенко Б.М.–  голова райдержадміністрації, Бойко В.М. – депутат районної ради, Потоцький О.С. – депутат районної ради,відділ держгеокадастру, податкова інспекція, пенсійний фонд, управління соціального захисту населення , ЦРЛ, управління ветеринарної медицини, Кам’янське відділення поліції
11. 26.06.18р. 10-00 с. Телепине Будинок культури Безверхий В.М. – головний спеціаліст районної ради

 

Сундуков С.О. – голова районної ради, Солошенко Б.М.- голова райдержадміністрації,  Пухир В.В. – депутат районної ради,

пенсійний фонд, управління соціального захисту населення, РЕМ, ЦРЛ, відділ держгеокадастру, податкова інспекція, військкомат, Кам’янське відділення поліції.

12. 27.06.18р. 09-00 с. Флярківка Сільський клуб Глигало К.Ф. – провідний  спеціаліст районної ради

 

Сундуков С.О. – голова районної ради, Солошенко Б.М.- голова райдержадміністрації,  Джулай М.І. – депутат районної ради,

управління соціального захисту населення, відділ  держгеокадастру, ЦРЛ, Кам’янське відділення поліції.

13. 27.06.18р. 10-30 с. Жаботино Будинок культури Глигало К.Ф. – провідний  спеціаліст районної ради

 

 

Сундуков С.О. – голова районної ради, Солошенко Б.М.- голова райдержадміністрації,  Джулай М.І. – депутат районної ради,

Валовенко А.В. – депутат районної ради, управління соціального захисту населення, відділ  держгеокадастру, ЦРЛ, відділ освіти,  Кам’янське відділення поліції.

14. 06.07.18р. 10-00 с.Лузанівка Будинок культури Монзуль Ж.В. – головний спеціаліст районної ради Сундуков С.О. – голова районної ради, Солошенко Б.М.- голова райдержадміністрації,  Тамко К.М. – депутат районної ради, пенсійний фонд, управління соціального захисту населення, відділ держгеокадастру, ЦРЛ, Кам’янське відділення поліції.

 

 

Відповіді на звернення депутатів районної ради

Про розгляд звернення щодо недовіри голові правління ПАТ “Черкасигаз” Буяну С.І.”

 

Про внесення змін у додаток до рішення обласної ради від 25.06.2015 №41-1/VI

 

Відповідь Міністерства охорони здоровя України від 06.09.17 щодо приєднання Кам’янської районної лікарні до Черкаського госпітального округу

(вх.№ 841/01-06 від 29.09.2017)

Черкаська обласна державна адміністрація лист № 01/01-6/4896 від 10.08.2017 р.

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ Комітет з питань податковаї та митної політики №04-27/10-466(176804) від 27.07.2017лист 2 лист 3

Черкаська районна рада рішення №16-14/VII від 28.07.2017

 

Відповідь Черкаської ОДА на звернення депутатів щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати колективу Кам`янського РЕМ ПАТ «Черкасиобленерго” (рішення № 18-17/VII)» 

(вх.№ 454/01-19 від 12.06.2017)

 

Відповідь Фонд держмайна на звернень депутатів щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати колективу Кам`янського РЕМ ПАТ «Черкасиобленерго» (рішення р.р. № 18-17/VII)

(вх.№ 433/01-07 від 06.06.2017)

 

Відповідь Комітету ВРУ з питань аграрної політики та земельних відносин на звернень депутатів схваленого на 17 сесії районної ради 21.04.2017 р. (рішення р.р. № 17-23/VII)  щодо земель сг призначення

(вх.№ 417/01-07 від 30.05.2017)

 

 Відповідь Міністерства фінансів України на звернень депутатів схваленого на 17 сесії районної ради 21.04.2017 р. (рішення р.р. № 17-22/VII) щодо транспортних засобів

(вх.№ 414/01-07 від 30.05.2017)

 

Відповідь Міністерства охорони здоровя України на звернення депутатів щодо створення госпітальних округів

(вх.№ 409/01-06 від 29.05.2017)

 

Відповідь Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо розгляду звернень депутатів схвалених на 17 сесії районної ради 21.04.2017 р. (рішення р.р. № 17-20/VII, № 17-21/VII) щодо тарифів на електроенергію.

(вх.№ 394/01-07 від 22.05.2017)

 

 

Відповідь Міністерства екології та природних ресурсів України на ласт № 109/ 01-06 від 01.03.17 про виділення коштів на роботи з очищення річки Тясмин на території Кам’янського району Черкаської області 

(вх.№ 266/01-06 від 05.04.2017)

Відповідь ПАТ «Укрзалізниця» Регіональна філія “Одеська залізниця” на звернення депутатів (рішення р.р. від 02.12.2016 року №  12-19/VII) щодо будівництва підземного переходу на зупинці  «Геологічна»,  м.Кам`янка 

(вх.№ 1145/01-06 від 29.12.16)

 

Відповідь ПАТ «Укрзалізниця» на звернення депутатів (рішення р.р. від 02.12.2016 року №  12-19/VII) щодо будівництва підземного переходу на зупинці  «Геологічна»,  м.Кам`янка

(вх.№ 1132/01-06 від 27.12.16)

 

Відповідь Міністерства аграрної політики та продовольства України на звернення депутатів (рішення р.р. 28.10.2016 р.   № 11-15/VII) стосовно врахування думки громади Косарської сільської ради щодо продовження роботи Косарського  МПД ДП «Укрспирт» 

(вх.№ 1131/01-06 від 27.12.16)

 

Відповідь Міністерства соціальної політики України щодо розгляду звернень депутатів схвалених на 8 сесії районної ради  29.07.2016 р.  стосовно зростання цін на тарифи та пільгове перевезення громадян (рішення р.р. № 8-22/VII, № 8-23/VII)

(вх.№ 754/01-06 від 20.09.16)

 

Відповідь Міністерства екології та природних ресурсів України на звернення депутатів (рішення р.р. № 8-25/VII від 29.07.16р.) щодо недоцільності створення національного природного парку «Холодний Яр» на території Кам’янського району

(вх.№ 755/01-06 від 20.09.16)

 

Відповідь Міністерства юстиції України щодо розгляду звернень депутатів схвалених на 8 сесії районної ради 29.07.2016 р. (рішення р.р. № 8-22/VII, № 8-24/VII)

(вх.№ 749/01-06 від 19.09.16)

 

Відповідь Міністерства аграрної політики та продовольства України на звернення депутатів (рішення р.р. № 8-25/VII від 29.07.16р.) щодо недоцільності створення національного природного парку «Холодний Яр» на території Кам’янського району

(вх.№ 745/01-06 від 13.09.16)

 

 Відповідь Міністерства фінансів України на звернення депутатів (р.р. № 8-23/VII від 29.07.16) щодо внесення змін до законодавства України та виділення коштів з державного бюджету на відшкодування витрат за здійснення перевезення пільгових категорій громадян   

(вх.№ 739/01-06 від 13.09.16)

 

Відповідь Міністерства соціальної політики України на звернення № 8-23 від 29.07.2016 р. щодо внесення змін до законодавства України та виділення коштів з державного бюджету на відшкодування витрат за здійснення перевезення пільгових категорій громадян  

(вх.№ 736/01-06 від 09.09.16)

 

Відповідь Міністерства інфраструктури України на звернення № 8-23 від 29.07.2016 р. щодо внесення змін до законодавства України та виділення коштів з державного бюджету на відшкодування витрат за здійснення перевезення пільгових категорій громадян   

(вх.№ 736/01-06 від 09.09.16) 

 

Відповідь Верховної Ради України на звернення № 8-28 від 29.07.2016 р. щодо врахування думки громади Косарської сільської ради та трудового колективу Косарського МПД ДП «Укрспирт» стосовно зміни керівництва  

(вх.№ 737/01-07 від 09.09.16)

 

Адміністрація Президента України щодо розгляду звернень депутатів схвалених на 8 сесії районної ради 29.07.2016 р.

(вх.№ 720/01-06 від 05.09.16)

 

Відповідь Міністерства аграрної політики та продовольства України на звернення депутатів (р.р. № 8-25/VII від 29.07.16р.) щодо недоцільності створення національного природного парку «Холодний Яр» на території Кам’янського району

(вх.№ 718/01-06 від 05.09.16)

 

Відповідь ВРУ Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення на звернення (р.р. № 8-23/VII від 29.07.16) щодо внесення змін до законодавства України та виділення коштів з державного бюджету на відшкодування витрат за здійснення перевезення пільгових категорій громадян

(вх.№ 717/01-07 від 05.09.16)

 

Відповідь ВРУ комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи на звернення депутатів (р.р. № 8-25/VII від 29.07.16р.) щодо недоцільності створення національного природного парку «Холодний Яр» на території Кам’янського району  

(вх.№ 705/01-07 від 30.08.16)

 

Відповідь Міністерства аграрної політики по створенню НПП “Холодний Яр”   

(вх.№ 704/01-06 від 30.08.16)

 

Відповідь ВРУ комітет з питань податкової та митної політики на звернення (р.р. № 8-24/VII від 29.07.16р.) щодо фінансування ремонту і утримання доріг місцевого значення  

 (вх.№ 691/01-06 від26.08.16)

 

Відповідь Черкаської ОДА на звернення депутатів схвалених на 8 сесіїрайонної ради 29.07.16р.   

(вх.№ 690/01-19 від 26.08.16)

 

Відповідь Міністерства екології та природних ресурсів України, Департамент з питань заповідної справи щодо створення національного природного парку “Холодний Яр”

(вх.№ 689/01-06 від 26.08.16)

 

 Відповідь Міністерства енергетики та вугільної промисловості на звернення (р.р. № 8-22/VII від 29.07.16р.) щодо перегляду цін на природній газ   

(вх.№ 688/01-06 від 26.08.16)

 

 Відповідь Національної поліції України на звернення (р.р. №7-24/VII від 11.05.16р.)  стосовно рейдерських захоплень сільськогосподарських підприємств на території Черкаської області   

(вх.№ 580/01-06 від 02.08.16) 

 

Відповідь МВС України Департамента формування політики щодо підконтрольних Міністрові органів влади та моніторингу на звернення (р.р. № 7-24/VII від11.05.16р.) щодо незаконного заволодіння майном сільськогосподарських підприємств Черкаської області  

 (вх.№ 541/01-22 від 18.07.16)

 

Відповідь комітету з питань промислової політики та підприємства на звернення (р.р. № 7-24/VII від 11.05.16р.) щодо рейдерських захоплень сільськогосподарських підприємств  

(вх.№ 441/01-07 від 15.06.16)

 

Відповідь антимонопольного комітету на звернення (р.р. № 6-15/VII від 18.03.16р.) щодо підняття тарифів на надані послуги за електроенергію  

(вх.№ 353/01-07 від 18.05.16)

 

ВСТУП ДО МАГІСТРАТУРИ В НАВЧАЛЬНО НАУКОВИЙ ІНСТИТУ ЕКОНОМІКИ І ПРАВА