• Укр/Рус/Eng

1 квітня 2018 року відбувся відкритий турнір з волейболу, присвячений пам’яті Брезінського І.В.

1 квітня 2018 року в спортивній залі РКП «ФОСК «Атлант» відбувся відкритий турнір з волейболу, присвячений пам’яті Брезінського І.В.

Іван Вікторович Брезінський відмінник народної освіти України, мудрий наставник, вмілий тренер, який своїм прикладом спортивного життя, прагненням до перемоги виховав не одну плеяду відомих спортсменів, та якими пишався все своє життя.

Він вписав яскраву сторінку в історію Кам’янського спорту. Працюючи на різних посадах Іван Вікторович постійно дбав про розвиток фізичної культури і спорту в районі. Біля 20 років на громадських засадах тренував різні збірні команди району. Його юні волейболісти десять років підряд ставали чемпіонами області серед школярів, перемагаючи навіть команди ДЮСШ. Під його керівництвом чоловіча і жіноча команди-багаторазові переможці та призери обласних змагань, мали вони вагомі успіхи і на чемпіонаті України.

Ігри проводились за коловою системою з п’яти партій. На спортивному майданчику було зіграно ігри в ході яких, виявлено переможця і призерів турніру – 3 місце посіла команда села Ревівки, 2 місце в Кам’янської команди «РЕМ» і переможцем турніру стала збірна команда Кам’янського району.

Учасники турніру отримали пам’ятні вимпели, команда – переможець – перехідний кубок, а команди – призери змагань грамоти від сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.

 

 

 

  • Переглядів: 116