• Укр/Рус/Eng

15 грудня 2017 року відбулася 26 сесія Кам’янської районної ради VII скликання

15 грудня 2017 року відбулася 26 сесія Кам’янської районної ради VII скликання.

Відкрив і вів засідання голова районної ради Сергій Сундуков. В роботі сесії взяли участь Народний депутат України Сергій Рудик, голова районної державної адміністрації Богдан Солошенко, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, міський і сільські голови, керівники установ, підприємств та організацій району, представники громадських організацій і засобів масової інформації.

На початку пленарного засідання голова територіальної виборчої комісії Олексій Горький оголосив постанови ТВК про обрання депутатів ради, замість вибувших.

Депутати розглянули 22 питання порядку денного, серед яких було прийнято районний бюджет на 2018 рік та внесення змін до районного бюджету на 2017 рік, передано об’єкти із спільної власності територіальних громад сіл і міста Кам’янського району у спільну власність Кам’янської міської ради, створення комунального некомерційного підприємства «Кам’янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Кам’янської районної ради Черкаської області, затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення та блок питань щодо управління майном районної комунальної власності.

Також, депутати затвердили такі програми, як соціально-правового захисту дітей, забезпечення умов для дотримання державних гарантій і конституційних прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування на 2018-2020 роки, підтримки повноважень виконавчої влади на 2018 рік, зайнятості населення Кам’янського району на 2018-2020 роки та підтримки місцевого самоврядування на 2018 рік. Рішенням сесії підтримали внесення змін та доповнень до районних галузевих програм.

В кінці роботи сесії депутати схвалили звернення до Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаської обласної ради та районних рад Черкаської області щодо недовіри голові правління ПАТ «Черкасигаз» Буяну С.І.

Пропозиції,висловлені депутатами районної ради при обговоренні питань порядку денного, були враховані при прийнятті рішень.

                 

 

 

  • Переглядів: 385