• Укр/Рус/Eng

19 грудня 2016 року голова районної ради Сергій Сундуков провів засідання президії районної ради VII скликання.

В засіданні взяли участь – перший заступник голови Кам’янської РДА – Б. Солошенко; заступник голови Кам`янської РДА – В. Коваленко; начальник відділу економічного розвитку та торгівлі – Л. Тіхонова, начальник фінансового управління  – О. Гвоздик, в.о. начальника  управління соціального захисту – Н. Гончаренко; в.о. начальника відділу освіти Кам`янської райдержадміністрації – В. Морозова; завідувач сектору у справах сім`ї, молоді та спорту – І. Коваленко, депутати районної ради, голови постійних комісій, керівники депутатських груп та фракцій; начальники управлінь Кам’янської райдержадміністрації; представники місцевих засобів масової інформації.

В порядку денному, задля прийняття відповідних рішень було винесено 22  питання, які будуть розглядатися на 14 сесії районної ради. Зокрема, присутні розглянули питання «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 25.12.2015 р. № 3-3/VII «Про Програму економічного і соціального розвитку Кам’янського району на 2016 рік»; «Про програму розвитку фізичної культури і спорту у Кам’янському районі на 2017 – 2020 роки»; «Про Програму підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоносіїв Кам’янського району на 2017-2019 роки»; «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 31.01.2014 № 21-6/VІ „Про районну комплексну програму „Турбота” на 2014-2020 роки”; Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 27.09.2013 № 18-12/ VI «Про затвердження Положень про структурні підрозділи відділу освіти районної державної адміністрації». Крім цього, було винесено на розгляд присутніх блок господарських питань, що стосуються майна комунальної власності. Насамкінець розглянули питання роботи районної ради в першому кварталі 2017 року.

З доповідями по кожному напрямку діяльності виступили – Лєна Тіхонова – начальник відділу економічного розвитку та торгівлі;  Наталія Гончаренко – в.о. начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації; Ірина Коваленко – завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації; Ольга Гвоздик – начальник фінансового управління райдержадміністрації; Валентина Морозова – в.о. начальника відділу освіти Кам`янської райдержадміністрації; інші відповідальні особи.

В обговоренні  взяли активну участь депутати – І. Кивгила, Є. Довгошея,  А. Лісовий; В. Щербушенко; Н. Клименко, які внесли суттєві пропозиції та доповнення до питань, що розглядалися.

Насамкінець, рішенням президії районної ради було затверджено порядок денний наступної сесії районної ради сьомого скликання, яка відбудеться 23 грудня 2016 року.

По закінченню, голова районної ради підсумував роботу засідання президії, надав конкретні доручення відповідальним працівникам.

  • Переглядів: 81