• Укр/Рус/Eng

20 травня 2016 року в с. Вербівка відбулися загальні збори громадян

На зустріч з громадою прибули головний спеціаліст виконавчого апарату районної ради Альона Водоп’янова, старший інспектор Кам’янського відділення поліції Олександр Козаченко, депутат районної ради Євгеній Довгошея, виконавчий директор ТОВ «Олімп» Микола Бурлай, представник Кам’янського управління по експлуатації газового господарства Оксана Каданова.

Згідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» перед учасниками зборів виступила сільський голова Вікторія Бражник, яка прозвітувала про свою роботу, депутатського корпусу, виконкому, використання бюджетних коштів та наповнення бюджету. Висловила подяку депутату районної ради Євгенію Довгошеї, ТОВ «Олімп» за допомогу в вирішенні багатьох важливих питань для добробуту селян. Жителі села досить активно обговорювали наявні проблеми на території населеного пункту, а саме: подальше функціонування відділення поштового зв’язку, ремонту доріг, благоустрою села. Всі зауваження та пропозиції були враховані і взяті під особистий контроль сільського голови.

Відповідно до ст. 16  Закону України  “Про статус  депутатів місцевих рад” депутат районної ради Євгеній Довгошея прозвітував  про свою роботу перед виборцями, відповів на всі поставлені жителями запитання та закликав до подальшої співпраці.

 Про стан злочинності та правопорушень на території Вербівської сільської ради доповів старший інспектор Кам’янського відділення поліції  Олександр Козаченко.

На підняті жителями села питання надали відповіді представник Кам’янського управління по експлуатації газового господарства Оксана Каданова та виконавчий директор ТОВ «Олімп» Микола Бурлай.

Підвівши підсумки проведених загальних зборів громадян, можна зробити висновок, що від активної діяльності виконкомів сільських рад, депутатів, всієї громади якраз і залежить поліпшення стану справ на селі. Але при цьому, голова села повинен бути лідером у всіх починаннях та бути в курсі всіх питань, що стосуються внутрішнього життя територіальної громади.

IMG_20160520_092315  IMG_20160520_092228

  • Переглядів: 71