• Укр/Рус/Eng

21 грудня 2018 року відбулася 40 сесія районної ради VII скликання

Відкрив і вів засідання голова районної ради Сергій Сундуков. В роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Богдан Солошенко, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, сільські голови, керівники установ, підприємств і організацій району, правоохоронні органи, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

Депутати розглянули 28 питань порядку денного, серед яких було прийнято районний бюджет на 2019 рік та внесення змін до районного бюджету на 2018 рік. Також, депутати затвердили такі програми, як підтримки місцевого самоврядування на 2019 рік, «Територіальна оборона» на 2019 рік та матеріально-технічного забезпечення  щодо створення територіального центру комплектування та соціальної підтримки на базі Кам’янського районного  військового комісаріату на 2019 рік. Рішенням сесії підтримали внесення змін, доповнень і продовження терміну дій до деяких районних галузевих програм та блок питань стосовно земельних відносин.

Всі пропозиції, висловлені депутатами районної ради при обговоренні питань порядку денного, були враховані при прийнятті рішень.

  • Переглядів: 137