• Укр/Рус/Eng

24 президія районної ради

23 квітня 2018 року в залі засідань будинку рад голова районної ради Сергій Сундуков провів засідання 24 президії районної ради.

У роботі засідання взяли участь голова райдержадміністрації Богдан Солошенко, сільські голови, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники установ, підприємств та представники засобів масової інформації.

В ході контролю на засіданні було заслухано та взято до відома членами президії директора Кам’янського державного історико-культурного заповідника Галини Таран про хід виконання рішення районної ради від 17.03.17 року № 16-1/VIІ «Про районну програму розвитку Кам’янського державного історико-культурного заповідника на 2017-2021 роки».

Головний лікар центральної районної лікарні Костянтин Тамко доповів про хід виконання рішення районної ради від 18.03.2016р. № 6-10/VІІ «Про районну програму профілактики та лікування стоматологічних захворювань на 2016-2020 роки».

Також було розглянуто порядок денний та проекти рішень 31 сесії районної ради VІІ скликання. Під час обговорення депутати висловили свої пропозиції та зауваження, які були враховані виконавчим апаратом районної ради та направлені до виконання розробникам проектів рішень.

По закінченню засідання голова районної ради Сергій Олександрович підбив підсумки роботи президії.

 

   

 

 

  • Переглядів: 129