• Укр/Рус/Eng

25-29 березня 2018 року голова районної ради Сергій Сундуков разом з головою правління обласної громадської організації «Польський культурний центр ім.Кароля Шимановського» Геннадієм Лінєвичем та головою центральної районної лікарні Костянтином Тамком здійснили робочу поїздку до Республіки Польща,а саме до Крапковіцького повіту.

Під час візиту відбулися робочі зустрічі членів делегації з представниками керівництва повіту. Метою було здійснити взаємний обмін досвіду для реалізації завдань у сфері суспільної допомоги, функціонування закладів охорони здоров’я на прикладі ООО «Крапковіцький центр здоров’я». В ході зустрічей делегація відвідала заклади медицини, культури та навчальні заклади освіти. Голова районної ради мав змогу ознайомитись з засадами функціонування органів польського місцевого самоврядування. Також мали можливість ознайомились з місцевими пам’ятками природи та архітектури.

Уся програма візиту була надзвичайно насичена, зустрічі були інформативними та змістовними. Вони дали можливість налагодити зв’язки з польськими колегами для подальшого напрацювання підписання Меморандуму про співпрацю щодо районів побратимів. Меморандум відкриває величезну перспективу співпраці в усіх сферах повсякденного життя для району: залучення інвестицій, розвиток економіки, культури, освіти, спорту, туризму. Передбачає подальші кроки обміном досвіду у сферах муніципального управління, реалізацію спільних проектів та ініціатив. Адже нам вкрай необхідно знаходити чинники місцевого розвитку. На завершення члени делегації подякували за організацію поїздки та за отриманий неоціненний досвід польських колег.

  • Переглядів: 125