• Укр/Рус/Eng

26 червня 2018 року голова районної ради Сергій Сундуков провів засідання позачергової 33 сесії районної ради VII скликання.

В роботі сесії взяли участь голова обласної ради Олександр Вельбівець, голова районної державної адміністрації Богдан Солошенко, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, сільські голови, керівники установ, підприємств та організацій району, представники засобів масової інформації.

Перед присутніми виступила заступник начальника фінансового управління – начальник відділу по плануванню доходів та фінансування установ виробничої сфери Наталія Копитько, яка ознайомила з проектом рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік».

Також, на пленарному засіданні перед депутатами виступив Олександр Вельбівець, який зауважив на виконанні делегованих повноважень та співпрацю між органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, зупинився на деяких проблемних питаннях у сфері охорони здоров’я, соціально-економічного розвитку та виконанні місцевих бюджетів.

Під час обговорення депутати висловили свої пропозиції та зауваження.

 

 

 

  • Переглядів: 156