• Укр/Рус/Eng

27 квітня 2018 року відбулася 31 сесія районної ради VII скликання

Відкрив і вів засідання голова районної ради Сергій Сундуков. В роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Богдан Солошенко, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, сільські голови, керівники установ, підприємств та організацій району, представники громадських організацій і засобів масової інформації.

Депутати розглянули 18 питань порядку денного, серед яких було заслухано звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року та блок питань стосовно земельних відносин.

Було затверджено та прийнято районні програми, а саме: комплексну програму функціонування та розвитку системи цивільного захисту району, створення місцевого матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період на 2018 рік; комплексну програму щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції на 2018-2022 роки. Також, депутати внесли відповідні зміни до деяких  районних галузевих програм.

В ході роботи сесії депутати схвалили два звернення до Управління захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України, Прокуратури Черкаської області щодо проведення перевірки по об’єкту незавершеного будівництва та до Черкаської обласної ради і районних рад Черкаської області щодо реалізації державної регіональної політики в сфері охорони, захисту і відтворення земель лісового фонду.

Пропозиції, висловлені депутатами районної ради при обговоренні питань порядку денного, були враховані при прийнятті рішень.

 

 

  • Переглядів: 178