• Укр/Рус/Eng

42 сесія районної ради VII скликання

22 лютого 2019 року у залі засідань Будинку рад відбулася 42 сесія районної ради VII скликання. Відкрив і вів сесію голова районної ради Сергій Сундуков. У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Богдан Солошенко, перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Шульга, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, сільські голови, керівники установ, підприємств та організацій району і представники засобів масової інформації.

Депутати розглянули 28 питання порядку денного. З них було заслухано звіт начальника фінансового управління райдержадміністрації Ольги Гвоздик про звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік, звіт про виконання програми економічного і соціального розвитку району за 2018 рік по якому доповіла начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Лєна Тіхонова. Було розглянуто блок питань щодо управління майном районної комунальної власності та інші питання діяльності районної ради.

Депутати затвердили такі програми, як підтримки повноважень виконавчої влади на 2019 рік, дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення по Кам’янському району на 2019, економічного і соціального розвитку Кам’янського району на 2019 рік.

Також рішенням сесії підтримали ряд змін і доповнень до районних галузевих програм.

Заслухавши звіт завідувача центральної районної аптеки №29 Оксани Яворської про фінансово-господарську діяльність комунального підприємства «Кам’янська центральна районна аптека № 29», було вирішено припинити діяльність аптеки, шляхом ліквідації.

За поданням Кам’янської районної адміністрації було прийняте рішення про реорганізацію Камʼянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, шляхом його приєднання до Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Камʼянського району.

На сесії затвердили план роботи районної ради на ІІ квартал 2019 року.

В кінці роботи сесії депутати підтримали звернення депутатів Кам’янської районної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної ради України , Ради національної безпеки і оборони щодо захисту інституції сім`ї в Україні та підтримку тексту звернення депутатів Скадовської районної ради Херсонської області щодо перспективи організації надання первинної медичної допомоги мешканцям малочисельних сіл у зв’язку з проведенням медичної реформи.

Пропозиції, висловленні депутатами районної ради при обговоренні питань порядку денного, були враховані при прийнятті рішень.

 

  • Переглядів: 92