• Укр/Рус/Eng

45 сесія районної ради VII скликання.

26 квітня 2019 року у залі засідань Будинку рад відбулася 45 сесія районної ради VII скликання. Відкрив і вів сесію голова районної ради Сергій Сундуков. У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Богдан Солошенко, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, сільські голови, керівники установ, підприємств та організацій району і представники засобів масової інформації.

Депутати розглянули 18 питаннь порядку денного. З них було заслухано звіт начальника фінансового управління райдержадміністрації Ольги Гвоздик про звіт про виконання районного бюджету за I квартал 2019 року, звіти керівників комунальних підприємств про підсумки фінансово-господарської діяльності за 2018 рік. Разом з тим було внесено зміни та доповнення до програми економічного і соціального розвитку району на 2019 рік.

Депутати затвердили нову районну програму вдосконалення роботи управління соціального захисту населення Кам’янської районної державної адміністрації за принципом «єдиного вікна» на 2019 рік, а також рішеннями сесії підтримали ряд змін і доповнень до районних галузевих програм.

Було розглянуто блок питань щодо управління майном районної комунальної власності та інші питання діяльності районної ради.

На сесії затвердили план роботи районної ради на ІІІ квартал 2019 року.

Пропозиції, висловленні депутатами районної ради при обговоренні питань порядку денного, були враховані при прийнятті рішень.

 

 

 

  • Переглядів: 54